S

Препоръки за видове кошери в гориста местност и цени за 20 кошера оборудвани дб.

Благодаря предварително за всякакъв вид помощ и насоки в тази област.Интересувам се поприн...

1738 0
C

Изнасяне на Лавандула за Чужбина

Lulu: Ако се изнася нещо зад граница са възможни два варианта : - за страна от Европейския съюз...

3019 1
S

Цена на бали сено по райони

sofiaanim: Ливадно сено, като по годеч е даже и високопланинско

2219 2
K

Изкупни цени на козе мляко

kosio kolev: ZDRAVEITE KOLEGI,IMAM MALKO KOZI I MISLQ DA KUPQ OSHTE,MOJETE LI DA MI KAJETE KAK VARVI CE...

13680 2
S

Цена за косене на декар люцерна цена за наем на нива с люцерна

prilep2: Не те лъжат-в Софийско поле на равна ливада няма кой да ти плати повече от 6-7 лева./дка...

10649 1
S

Цена за косене на декар рапица цена за наем на рапично поле

Здравейте, малко са ми странни въпросите. Та: 1. колко струва косенето на декар...

4050 0
A

Цена пшеница, царевица, слънчоглед, ечемик

fermer5263: Автор: zarnoborsa Вчера 23.08.2016г Египет проведе търг №5 за сезона за закупуване...

37672 60
V

Цени на зелено за слънчоглед реколта 2016

Добруджанец: Цена за района на Добрич 610 лв.....

9062 10
A

Групово закупуване на торове и пестициди с цел икономическа ефективност.

agropolis: Няма да пожънеш успех. Големите фирми , които продават торове , имат предварителни договор...

1431 2
A

Цени на млякото по региони

Alexandar4e4ev: От 1 март вСевлиево първа категория- 0.40 лв..Лопвам кепенците.

1827 3
M

Съвет за закупуване на земеделска земя

velimirdonchev: Благодаря за съветите като цяло се колебая между люцерна и картофи като до колкото съм чел...

6884 8
P

Споделете актуална цена на краве мляко в Пловдив регион

kostova: При нас в Шумен за 2500 л средно дневно 0.59 лв за декември. Къде да ходя?

2262 1
I

Какво е състоянието на пазара на люцерна

asenvarbanov: В Плевенско пазар няма, защото няма предлагане, но пък търсенето е подобаващо.

1882 1
D

Какви са цените на кравето мляко по региони?

dimova1984: 0.58ст. регион сливен

1627 3
S

Споделете опит при отглеждане на лайка - добив, изкупни цени, етерично масло?

Radosveta Damyanova: Здравейте ! Бихте ли ми казали от къде мога да си купя семена около 100 кг.римска лайка ?...

13512 8