B

Мнения за балопреса втора ръка

jatvar: ами май и на нас ще ни трябва една преса къкви са им цените имаме 50 дек люцерна и се чудя...

2524 2
V

Моторни коси и тракторни косачки - опит?

isianty: За междуредията използвам роторна косачка 1.60. Вече 3та година работи без проблем. Тракто...

3140 2
G

Сламопреса - препоръчайте от къде да закупя

GOOD: бе колеги защо се занимавате с тези детски играчки,за един час 100 бали---------вземи си г...

2171 2
P

Бензинова коса Daewoo -шпулата не се сваля

eri: Пробвай да стегне първо малко..реално блокирате една шайба.между шпулата и редукторчето..н...

268 2
P
1363 2
A

Сламопресата к454 чупи върха на иглите

4enko: гаранция няма, ако сложиш от двете половинки че ще се счупи само върха. повечето пъти се...

1490 2
D

Проблем с мото-фреза Acme и с косачка BCS

dzhemalilhan: със същата косачка ли си BCS каква трева косиш най добре дай си номера да се уточним да...

1212 2
F

Може ли да се сложи брояч на балировачка Kirgistan

esiner: zdr te kolegi,moje li da mi kajete ima li v bg firma koqto predlaga fortchirtt [slamopresa...

1951 2
R

john deere 590

rumimilk_2008: ne se spira kato e varje trda napravi o6te 1 oborot i togava e puska6 da navie sezala po n...

290 1
N

Проблем с косачка БЧС дизел

0887649258: ТРЯБВА ДА ГИ ОТКАЧИШ ОТ РЕГОЛАТОРА .МАЛКО Е ИГРАЧКА АМА СТАВА ..

1283 1

Дискова косачка за мотофреза

Dan: Вземи на Ruris.

352 1
G

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

365 1
N

Заменим ли е редуктора на Моторна коса SHTIL FS 56

andro6157: Здравей колега,точно заради тази причина взех китайски храсторез.От много удряне прецаках...

4235 1
P

Избор на балеровачка - споделете мнения от личен опит

skerzevi4: Колега, Здравей. . Не знам доколко си запознат със балопресите за да знам как...

1581 1
D

E 302 косачка Фортшрит

: връща се лоста сам назад или ти го връщаш буташ пак на работна и пак напред

327 1