S

СОРТОВЕ ДОМАТИ И КРАСТАВИЦИ

lupo_93: http://www.fermer.bg/%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D...

3878 1
P

Семена за краставици корнишон

matevone: Колега мога да ти препоръчам аз какво семе ползвам.Екселсиор холандски сорт е но е малко с...

3026 1
T

Семена на корнишони и проблеми с мравките

velimirdonchev: притъпчи добре, имай предвид, че има сортове мравки които пасат пониците.

1636 1

Дайте съвет за краставиците

фермерчето: фузарийното увяхване е характерно при сухи почви и висока температура. трябва добре да поч...

708 1
T

Добър ли ще е добивът на корнишони след предшественик райграс?

dafinkalazarova: Ами ако ти е обедняла почвата все тая каквото и да сложиш.... Вземи проба и виж да какво и...

1567 1
B

Нови Оранжерии с докоменти

: Чичко Гугъл-оранжерии-и хоп-10 страници

1558 1
D

Зимна оранжерия

Някой разполага ли със зимна оранжерия моля за съдействие

203 0
S

Отглеждане на краставици - съвети

Здравейте! От доста време искам да започна с отглеждането на краставици И искам да попитам...

2887 0
S

Диагноза на болест по корнишоните

Здравейте, Опитвам се да гледам, съвсем любителски, няколко корена корнишони в саксия на...

412 0
G

Отглеждане на краставици в парници

Здравейте,имам на идея да отглеждам краставици в парник ,но не знам печеливш ли е бизнеса....

1282 0
G

Търся семе за краставици MERENGUE F1 ?

От къде мога да си купя MERENGUE F1 семе? Гледам в Google само руски сайтове изкачат, а н...

1116 0
I

Изкупуване на корнишони

Колеги, можете ли да кажете как вървят цените на корнишоните тази година и къде ги изкупув...

3324 0
D

Краставици сорт Пролог

Някой може ли да ми каже нещо за тях или от кой източник да черпя информация ? Искам да р...

10809 0
Z

Цена на краставици

Някой може ли да ми каже каква цена горе долу се изкупуват ... ? Има няколко магазинчета н...

1322 0
S

Изкупуване на корнишони в Старозагорска и Новозагорска област?

Здравейте,къде се изкупуват корнишони на едро в някоя от двете области?Нека който има инфо...

1927 0