Препоръчайте Моля сорт краставици и домати

Пепи: Подходящи сортове са Гергана, Мидори, Свежест, Десислава и др. А при доматите пробвай с Кр...

1337 2
C

Изтъняване в основата или пожълтяване на листатапо разсада - съвети за лечение

hristogrigorov: Разсада ти се епосякал. Вероятно си прекалил с поливането.Опитай да подсипеш суха пръст за...

2747 1
I

сортове за полско производство

petiotrikov: Здравейте от две години гледам сотр елена прима ф1 много добар сорт. Издържа на сушата с...

2191 1
M

Помощ при засаждане на късен домат

bilkobegins: Естествено, че ще ти кажат някоя химия. Щом като мястото не е обработвано, ореш плитка ора...

4239 1
G

Изкопувам семена от собсвено производство

Viskyar: http://xn--80ahnoj0a.xn--b1amgyd9f.com/index.html

1483 1

Безколови домати добив?

Стойчев: късоплодни краставици

2198 1
B

Домати

Plamen88: Най добре питай в районната служба мисля че минимума беше 0.5 хектара.. но ако не смяташ д...

487 1
G

Разсад от домати.

Кати: Здравейте! Първо да попитам, какво излезе от разсада с нетипичните листа домат, който сте...

638 1
C

Мулч за оранжерия

Koky: 0887 79 55 17,0893 532902-Ивелина седалището на фирмата е в Русе,аз съм купувал от тях....

1626 1
T

Колко месеца преди да кандидатствам по мярка 112 трябва да имам платени осигуровки като ЗП ?

Optimal: трябва да са по малко от 14месаца даже година най добре

1181 1
S

Дайте съвет за сортове безколови домати и посадъчен материал!

emil: кои сорт безколови домати са най-издражливи с най-добри вкусови качества? и от каде мога д...

2666 1
V

семена за безколови домати

snupi_999: Намери ли си семена?Питам защото и аз като теб не знам от каде да си взема,а съм се насочи...

3141 1
S

помогнете сортове домати

lessolaminat: Миналата година садих любителски "Рио Гранде"-консерва.Останах много доволен-едри,ниско во...

1854 1

Мнение за розов домат

an_te4i: 🙂

1344 1