Y

Какъв сорт орехи бихте препоръчали да се засадят в северозападна България?

Искам да засадя 15 декара орехи и се чудя какъв сорт да са?

940 0
I

Растежен стимулатор при поражение от хербицид при сини сливи.

Здравейте. Имам малка градина сини сливи на възраст от 2 до 4 години, но се намира насред...

840 0
N

съдружие/участие за поддръжката на овощна градина

Здравейте, Търся съдружие/участие за поддръжката на овощна градина от сливови дръвчета...

78 0
D

Мнение за лаборатория за изследване на почвата

ivanfena: http://plantis.biz/agrolab-plantis.html

940 1
B

Съвет за отклоняваща секция за овошки

Dencho: И как е калдеронито? Върши ли работа? Аз също мисля да купувам калдерони, но все още се чу...

2113 3
B

15 декара сини сливи.

bezimen: В крайна сметка се спрях на разсадника на Атанас Узунов в Пловдив който се намира близо до...

7725 7
G

лечшник засаждане

timght: Здравейте, за да не отварям нова тема ще попитам тук.Късно ли ще е тепърва да се изкорени...

1560 5
P

Създаване на нови насаждения от сливи.

Здравей те предстои ми изграждане на сливово насаждение от 16 дка.Интересуваме за контакти...

1078 0
A

защита от птици

как да защитя арониевата си градина от птици

140 0
A

Подрязване на маслодайна роза първа година?

Има мнения на двата полюса отностно подрязването,за да тръгнат филизи. Някои колеги подряз...

3414 0
P

Орехова градина

Чифлика: Здравейте Да попитам има ли някой , който е засадил орехова градина със сорт Чандлар И...

1418 4
V

Тракторна косачка овощна градина

Здравейте, имам към 7 декара овощна градина с култивирани шипки. Дали някой може да ме пос...

2017 0
D

Документи за продажба на лешникови ядки

velimirdonchev: Има предвид когато вече препродавам изчистените ядки само протокола(и евентуално фактурата...

1655 5
I

Машина за чупене и почистване на орехови ядки

InvestmentsBulgaria: Колега в Варна има фирма която се занимава с това и има машина, за чистене на орехи кажете...

2300 2
V

Щурци- самоубийство

: белочела сврачка

1517 1