R

система за оповестяване

rosi11: гледам номера от снимките от очертаването, където номера започва с екате и още две числа,...

185 1

Заместител на линурон при кориандър

Ние: Колеги, кажете наистина ефикасен препарат за раст.защита при кориандър.Паламида и конопа н...

963 3
S

Третиране на шитни плевели

lupo_93: Поникнал е овес.

1801 1
K

Запечатка на слънчоглед - споделете съвет

diditxd: Биохум - Производство на течни торове, биотор, листни торове, органични торове http://b...

4076 4
J

Фунгицид при слънчоглед

goerv: Тази година изпробвах две комбинации. Първата с Амистар 90 мл/дка. + листен с бор молибден...

321679 4
J

Браншеста мана по пшеницата

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

17023 14
I

Мнения за хибридите на царевица сорт Euralis

digital88: Здравейте колеги, нека всеки сподели мненията си за отглеждане на царевица. Досега не съм...

2254 1
V

Ползвал ли е някой хербицида Биатлон 4D при житни култури?

IRM: Искам и аз да го пробвам ама много висока му е цената засега

3818 3
A

Пръскане на пшеницата с хербицид

att: Благодаря за информацията

3238 4
F

Как да се справим при нападение от житна пиявица

Stefan98: izhel малко не съм съгласен. Вярно е, че "моспилан" унищожава всичко, но е много скъп."Ла...

5669 7
P

подготовка на нива за сеене на лавандула.

HBC: Много благодаря за информацията.

2560 4
K

Проблем с брашнеста мана по слънчогледа

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

3428 3
V

Каква е тази болест по слънчогледа?

naiss: Не обвинявайте Пулсара. Няма фалшив или Турски. Разликата е в цената.Турския е два пъти по...

9922 16
D

Кога да внеса фунгицид в пшеницата?

ttodorov77: Под мрежеста мозайка може да се разбират доста неща,опиши малко по подробно или снимай и к...

2821 3
4

Въпрос относно препарат Пулсар 40

4enko: виждал съм царевица - пониква, върви добре, става висока и когато направи метла на върха и...

4547 4