K

Къде мога да намеря фураж стартер за пилета в района на София?

Здравейте, За частно ползване ми трябват няколко пакета фураж стартер за пилета. По инт...

1696 0
C

Защо има разлика в хектолитъра на царевицата

zahto ima razlika v hektolitara na carevicata ednata e 72,a drugata 76

697 0
A

Сладка Царевица 2016

Продаваме сладка царевица Оверланд и GSS 1477 на Syngenta сезон 2016. Започваме беритба...

211 0
P

Малки мелници

Здравейте! Бихте ли могли да ме ориентирате къде в областа между градовете Козлодуй, Врац...

917 0
V

Съвет за сорт царевица за неполивни условия

може ли някой да ми каже откаде да си купя семе за царевица-и какъв сорт да бъде-------нем...

1428 0
S

Цена на ЦАРЕВИЦА- 2013 и цена на силаж от царевица

Здравейте, пишете моля за това каква информаци имате за цените на царевицата реколта...

169 0

Сеялка

Колеги каква пролетна сеялка да избера irtem или kurt

218 0
I

Впечатления от царевицата на R.A.G.T semences

Който е сял от царевиците на Рагт нека сподели мнение от добива им и по отношение на отдав...

1468 0
E

Сеитба на сладка царевица - сорт Бонус

Зравейте колеги!Може ли някои да ме консултира към коя дата се сее царевицата бонус,по кол...

3705 0
K

Как върви цената на царевицата в Плевенски регион

Здравейте колеги да попитам изкупните цени на царевицата?

843 0
N

Сръбски семена от института по земеделие в Нови Сад

Здравейте, Бих се радвал ако колеги споделят мнението и впечатлението си от сръбските...

2553 0
M

Mistral ekstra i Kasper 55 при царевица

След като се пръска царевицата възможно ли е да има посиняване и при културата ??

1469 0
T

Как се замразява сладка царевица ?

здравейте някой знае ли как се замразява сладка царевица с шумата на кочана или без

3500 0
E

Уточнете и нерафинирано слънчогледово масло с налична

ние сме доставчици на слънчогледово масло. на много добра цена, ние сме били доставя от 19...

115 0
T

Сладка царевица - опит и съвети при отглеждането

Има ли колеги които отглеждат сладка царевица? Искам да споделят опит и съвети...

2118 0