Пародия на помощи с програма de-minimis 2013г.

• D
    Няма такава простотия! До 44 лв. на дка за градинско или полско производство и до 157 лв. за оранжериино,смях в залата.А културите които са решили да подпомагат от фонда са подбирани пак от некомпетентни служители,които по-цял ден търкат столовете, нима другите производители на зеленчуци и плодове нямат разходи . Поздрави на целият екип на ДФЗ и МЗХ с песента-\"Няма такава държава\". Коелеги, моят съвет е въобще не си правете труда да се разкарвате до фонда моето мнение,че няма смисъл. Единственото решение на проблемите ни в България е Терминал-2 и последният да изгаси лампите \r\nПоздрави,\r\nДи Ес Агро
  • I
    Ние пчеларите и 1 лев не сме получили ....
  • T
    за зеленчуците си получиха парите миналият месец но за плодовете трябва да ги разплатят тези дни до 20 пригответе се колеги какво по напред да си вземете торове или препарати . За 5,90 на декар как да планираме не знам
  • R
    да отдавна
  • T
    Някой получи ли ги в банката
  • S
    Няма такава простотия! До 44 лв. на дка за градинско или полско производство и до 157 лв. за оранжериино,смях в залата.А културите които са решили да подпомагат от фонда са подбирани пак от некомпетентни служители,които по-цял ден търкат столовете, нима другите производители на зеленчуци и плодове нямат разходи . Поздрави на целият екип на ДФЗ и МЗХ с песента-"Няма такава държава". Коелеги, моят съвет е въобще не си правете труда да се разкарвате до фонда моето мнение,че няма смисъл. Единственото решение на проблемите ни в България е Терминал-2 и последният да изгаси лампите rnПоздрави,rnДи Ес Агро
  • S
  • M
    Няма такава простотия! До 44 лв. на дка за градинско или полско производство и до 157 лв. за оранжериино,смях в залата.А културите които са решили да подпомагат от фонда са подбирани пак от некомпетентни служители,които по-цял ден търкат столовете, нима другите производители на зеленчуци и плодове нямат разходи . Поздрави на целият екип на ДФЗ и МЗХ с песента-"Няма такава държава". Коелеги, моят съвет е въобще не си правете труда да се разкарвате до фонда моето мнение,че няма смисъл. Единственото решение на проблемите ни в България е Терминал-2 и последният да изгаси лампите rnПоздрави,rnДи Ес Агро
  • D
    В крайна сметка някой получи ли пари по деминимис?
  • A
    точно така стигат им 5лв. данъкМоят е ~2000лв. ГОЛЕМИ ОБОРОТИ ОБЯВЯВАТЕ , И ЗА КАКВО ?
  • D
    точно така стигат им 5лв. данъкМоят е ~2000лв.
  • R
    точно така стигат им 5лв. данък
  • A
    Аз съм от по-крупните над 70лв имам да взимам Ама искам да питам, на тези пари данъци ще дължим ли? Така де като пишем дан.декларации помощите за деминимиса дали ще си ги облагат ли с 10% ? ЩЕ ПЛАЩАШ АКО СЧЕТИТО ТИ НЕ СТАВА , ИНАЧЕ МИНАЛАТА ГОДИНА ГО НАГЛАСИХ ДО 8 ЛВ ДАНЪК , ТАЗИ СЪМ СЕ ЗАРЕКЛА ДА Е МАХ. 2 ЛВ
  • S
    ще плащаш, нали си данъкоплатец, никъде по европата не плащат данъци за субсидии, това приятели си е геноцид, Данъци отсякъде, пари от никъде. Изнасям се да гледам животни в Холандия!!!!
  • G
    Аз съм от по-крупните над 70лв имам да взимам Ама искам да питам, на тези пари данъци ще дължим ли? Така де като пишем дан.декларации помощите за деминимиса дали ще си ги облагат ли с 10% ?
  • A
    Хаиде ,и аз да се хвана на хорото......Днеска подписах договора за 40.12лв. , тези маитап ли си правят с нас........пу... не ги исрам...мрасна зган , и се подиграват с народат ни Колежке даже много си взела , утре на мола !

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мярка COVID 1

Здравейте колеги, има ли някой друг в сектор Плодове, който е със сметка в ДСК и още не е...

78 0

Отново не спазване на графика

След като беше създадена от последното ръководство на МЗХГ/ДФЗ-РА добра и похвална традици...

190 0

Продължават ли кръстосаните проверки по животните ЕРД

От другата седмица ще тръгват кръстосани проверки по животни, някой има ли информация.

98 0

Мярка Ковид 19- 1

Какво стана с тази мярка? нали щеше да бъде платена между 28.09. и 02.10.2020. Беше добре...

189 0