Фирма за изготвяне на проект

• O
    Някой може ли да препоръча фирма, с която е работил по европроекти. Разглеждам няколко, но искам да видя какво ще препоръчате и вие. Благодаря!
  • I
    Колега, представител съм на фирма която изработва проекти при много по изгодни условия от всички останали лъскави фирми, и проектите се правят от хора, които са работили във фонда в София и са одобрявали проекти! Ако искаш ппвече информация пиши на лично съобщение.
  • Z
    Аз пък имам два проекта с Йотов Консулт и съм доволна един за млад фермер и един за пелети
    • И
      Абсолютни мошенници!!! Заблуждават клиентите си, лъжат ги, набутват им свързани фирми за изпълнители по проектите и ако случайно се осетиш и се опиташ да прекратиш отношенията си с тях, веднага изваждат фалшифициран договор и ти завеждат дело. Което дело, разбира се, губят. Винаги ти искат пари на заем, които никога не ти връщат. Ако не вярвате, прозвънете референтния лист с клиенти на фирмата или проверете регистрите с публикувани съдебни актове. Успех!
  • A
  • P
    Здравейте, За Пловдив да препоръчате такава консултантска фирма..............
  • H
    Моля,някой ако знае такава фирма в Плевен или региона да сподели.
  • E
    При какви условия фирмите изготвят,конкретните проекти? Става въпрос за мярка 4.1.Предварително Ви благодаря!
  • W
    Само НЕ Йотов Консулт
  • F
    Бягайте с 200км/ч от Йотов консулт!!! Доста млади фермери останаха излъгани при последния прием!!!
  • L
    По коя мярка ще кандидатстваш!
  • V
    Marpex-agro гр. Русе - има реализирани проекти в цяла България
  • N
    www.eco-rai-energy.com може да зададете вашите въпроси и ние ще ви отговорим
  • B
    От къде са?
  • M
    ето ти още една-Бизнес Агро Консулт
  • N
    Здравей, Йотов Консулт, фирма с която си партнираме и вече имаме няколко съвместни проекта минали и одобрени от фонда.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Държавна помощ за инвестиции за закупуване на съоражения за добив на мляко

Колеги някой има ли информация какво става с заявленията по проектите. кога ще има отгово...

53 0

Помощ при изготвяне на проекти

Предлагаме компетентна консултация,съдействше и изготвяне на евро проекти. При интерес мол...

232 0

Сегашната земеделска политика прави Европа необитаема

Организации на европейски учени предупредиха Европейския парламент и новоизбраната Европей...

188 0

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

854 1

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

779 0