Как да построя сушилня за плодове ?

• D
    Здравейте, имам малка овощна градина. искам да направя сушилня за плодове предимно череши и сини сливи.ще се радвам ако се включат колеги които се занимават с това
  • D
    Благодаря ,мисля че нещо такова ми трябва
  • S
    Аз мисля, че е добра идея, ако си организираш всичко и се опиташ предварително да намериш пазар на сушените плодове. Не е невъзможно, за скептиците от сега да кажа. Ето линк на една хасковска фирма която прави такива малки сушилни: http://www.mladagvardia.net/Ind4_bg.html
  • I
    За това не ти трябват колеги, а фирма или майстор, който ги прави. Друг е въпросът дали си струва, имах едни познати с изкупвателен пункт за билки и плодове и сушилня, спряха всичко и отвориха кафене. Лично аз бих пробвал с домати, но по принцип не съм много по работата.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

141 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

118 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

204 0

1 декар празен двор - съвет

Йорданова: Не мога да ти дам съвет, защото и аз съм пред същата дилема. Един декар лозе в местност Бо...

263 2

Обвързано подпомагане

Колеги,има ли сред Вас такива на които не е им изплатена цялата сума по обвързано подпомаг...

137 0