Как да построя сушилня за плодове ?

• D
    Здравейте, имам малка овощна градина. искам да направя сушилня за плодове предимно череши и сини сливи.ще се радвам ако се включат колеги които се занимават с това
  • D
    Благодаря ,мисля че нещо такова ми трябва
  • S
    Аз мисля, че е добра идея, ако си организираш всичко и се опиташ предварително да намериш пазар на сушените плодове. Не е невъзможно, за скептиците от сега да кажа. Ето линк на една хасковска фирма която прави такива малки сушилни: http://www.mladagvardia.net/Ind4_bg.html
  • I
    За това не ти трябват колеги, а фирма или майстор, който ги прави. Друг е въпросът дали си струва, имах едни познати с изкупвателен пункт за билки и плодове и сушилня, спряха всичко и отвориха кафене. Лично аз бих пробвал с домати, но по принцип не съм много по работата.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

цена на синя слива

някой може ли да ориентира за цени на синя слива

11 0

Сливи стенлей падат още докато са зелени

Здравейте колеги, имаме овощна градина със сливи стенлей, забелязах че сливите са почнали...

81 0

Моля за съвет относно сушенето на сливи

Здравейте! Интересува ме лесите задължително ли трябва да са от дърво? Възможно ли е да...

329 0

Смокиня, младо дръвче, трябва ли подрязване на върха

Здравейте, Имаме въпрос за младо смокиново дръвче посадено миналото лято. В момента дръ...

412 0

Какъв сорт орехи бихте препоръчали да се засадят в северозападна България?

Искам да засадя 15 декара орехи и се чудя какъв сорт да са?

412 0