избор на трактор втора употреба-до 170к.с.

• D
    колеги,кажете своето мнение за тракторите КЛАС,КЕЙС или НЮ ХОЛАНД,до 170к.с.,искам да си купя втора употреба,но не знам коя марка са по добри.
  • V
    колега данчев вярно е за скоростните кутии.имам комшия които ползвам да оре и моите ниви с теткапреди малко се видяхме. 7 години от цялостен ремонт на скоростната кутия за които които според него трактора е изорал около12 хиляди декара и сега ще и прави нов цялостен ремонт, а двигателя още си го бива.
  • V
    170 коня за 15 бона ми звучи като приказката за снежанка и 7 козлета, но ако продължаваш да го твърдиш ще проверя. всеки ден минавам оттам. за сервиза на масаи фергюсън ли говорим или за агротрон които е отсреща. [:tractor:]
  • Обърни въпреки останалите съвети внимание на "Массей Фергюсън".Моторът е "Перкинс" има части не са скъпи и лесно се поддържа.Цените са от 15 до 25000 лв. в зависимост от годината на производство и моточасовете.Има нов внос на входа на Търговище до бензиностанцията на ОМV.
  • D
    Т-150К бяха хубави и добри трактори на времето, сега се монтират мощни и добри двигатели,но скоросната кутия и диференциали не издържат на тази мощност.
  • V
    Колеги,каквото и да си приказваме за нашите условия една тетка с кразов двигател си е най-доброто, като се има предвид цена качество.скоро един колега си купи Кубота 140 коня вярно можеш и да спиш докато караш щото екстрите са безкрайни,само сервитьорката липсва, ама за 100бона ще си взема 6 тетки и ще ги карам до живот, макар и с омазани ръце и дрехи. пък и като ги закарам на вторични ще изкарам за една пенсия [:tractor:]
  • Stiga s tova T150 [:wall:,osobeno verijno [angry] [angry]
  • B
    4eveka se interesuva prosto spodelqm mnenie tosi 6tom e re6il dasi kupi traktor zna4ie zadelil nqkoi lef pove4e i predpolagam 4e 6tegi ispolzva razumno nesam kazal 4e i T150 nesa dobbri ma predpolagam 4e 6te t1rsi ne6to zapadno
  • da ama ti li sha gi plashtash ?
  • B
    kolega koe 6tetiie po dobre T150 ili john deere.4esti ima ve4e i za tqx navsqkade
  • Clasa e dobar izbor,no stradat ot skorostni kutii ina4e motora e John Deere.Az sam za John Deere
  • ne se zablugdavai sas zapadni bokluci ,istinata e edna T 150 240k.s. KRAZ [:dance:] [:tractor:]
  • Реното е най-евтиния вариянт за трактор в този клас.Като цяло е евтина подръжката добри мотори караш с нормално масло и по-млади на години
  • Джон Дира е най-добрия избор, но зависи в кой район сте.Аз съм от плевенско, и макар че откриха нова база, снабдяването с части е ужас.Събота и неделя не работят и неможе да си купиш един филтър, или едно кило масло, за части да не говорим.Със самолетна доставка пристигат зая една седмица в най-добрия случай и струват двойно.
  • V
    колега, всички трактори са добри, няма да се впускам в икономическите страни на въпроса.при положение, че търсиш трактор около 120 кв.работиш поне 3-4 хил декара. направи си добре сметката дали даваш 20 бона за поотремонтирана тетка караш я 3-4 години и я караш на вторични или си купуваш западна техникапредимствата на тетката си ги знаеш евтина подръжка евтини части, почтиу постоянни ремонти. от западните марки според мен джон диър имат най добрия сервиз. грамотни момчета работят и събота и неделя ако се налага,но....... дрането на 17 кожи ти е в кърпа вързано, а без тях си наникъде.даже за елементарните неща ще викаш сервиз.масай фергюсън допреди 2-3 години сервизите им бяха гола вода. фенд са може би най- скъпите и най- модерни трактори, немците им викат мерцедес на тракторите лошото е че в България освен фирмата продавач друг не е доволен от тях или поне аз несъм чул да се похвали. За ню холанд информацията ми е много противоречива много добро и много лошо съм чувал. и все пак аз ако си купувам или т-150 с кразов двигател или джон диър. надявам се да съм ти бил полезен
  • B
    zdr kolega dobre si se naso4il k1m ne6to zapadno.za6to nese spre6 na john deere

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

38 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

284 0