D

Пръскане с фунгицид с делтапланер

silvi11: Колега,при пръскането с делтапланер предимството е,че става бързо и не тъпчеш някакви дека...

2345 1
M

Търся инсектицид

plamen: Търся Нурели Д Тел: 0877707709 Пламен

126 1
A
4558 1
L

Кажете за препарат срещу Кускута

ttodorov77: Колега няма хербицид за този плевел в картофите по време на вегетацията единственият ти ш...

7562 1
C

Домати - мога ли да пръскам срещу мана при положение че вече имам зрял плод

: Може да се пръска против обикновенна мана като се използват препарати с къса карантина -...

2409 1
D

Съвети относно обезпаразитяване на почвата

PlamenPetkov: http://agronet.bg/agro/plant-protection/160-obezzaraziavane-pochva.html Успех!

6337 1
B

Дайте съвет с какво да напръскам тръните в двора?

lubomir_s: Колега с тотален листен хербицид НАСА основното му вещество е както на Раундъп.С доза на 1...

831 1
S

Проблем с листата на прасковата

Здравейте колеги, тази година пръскам прасковите със Дитан М45 и Вазтак Нов 100 ЕК. Всички...

1265 0
S

Карате Зеон

Здравейте, понеже не намирам споменат карантинен срок за доматин, някой знае ли колко е пр...

335 0
K

бяло гниене по разсад

имам посята леха с разсад праз, които е поникнал и вече е около 5 см висок но се появи еди...

1287 0
A

Как се ползва препарата Раундъп?

Как да използвам препарата Раундъп

3483 0
N

СПЕШНО!Трипс по пипера!

Здравейте колеги!От известно време по пипера ми има едни гадинки наречени Трипс искам да в...

4746 0
A

Само да ви кажа че попаднах на фалшив Раундъп

Внимавайте колеги какво купувате в тази скапана страна....

651 0
S

Борба с охлюви !!!

Защо да давате по 5 лв. за Вениш (внос от Индия) пакетчета от 100 грама (50лв. за 1 кг....

97 0
B

телен червей по картофите

Имам телен червей по картофите.преди месец когато го открих пръсках с уорант-активно вещес...

8897 0