N

Кафяви петна по доматите - каква е тази болест колеги?

dafinkalazarova: Това най-вероятно е Алтернария солани (Alternaria solani). Едно от най-разпространените г...

7044 1
A

таблетки за разтеж на зеленчуците + защита от вредители

: Преди ядене или след ядене се вземат?

1724 1
O

Почвен хербицид Стомп

georgi1963: сега попаднах на питането,дано не съм закъснял с отговора!стомп се употребява само за раса...

6603 1
N

С какво се пръска фасула?

sizaf: Пръскай с МАСАЙ или Актара.И аз го имах този проблем,но в много начален стадий.

5029 1
B

Споделете съвети при борба с пирей при картофите!

bilkobegins: Пирей или троскот Билката действа силно пикочогонно и леко слабител но. Употребява се п...

3706 1
V

Варуване на почвите

BaiRostan: Варуването не е лошо за кисели почви ама къде е ОПАО да го направи.Иначе не е лоша идея.

2031 1
P

С какъв хербецид да пръскам дините?

sandokam: moje6 da praska6 s baluritsid,za 6irokolistni e kasno

2928 1

Пръскане на млади овошки

bibin: Растителната защита всъщност е превенция - преди да е дошла болестта или вредителят, расте...

293 1
S

КРЪГЛОМИНИРАЩ МОЛЕЦ ПО ЯБЪЛКАТА ! ИМА ЛИ СПАСЕНИЕ ОТ ТАЗИ НАПАСТ???

Byzant: афърм,Волиам тарго, Кораген най доброто 100% гаранциа

2879 1
G

Еска по лозята. Препарат за пръскане

: Липсват дирекни мерки за контрол. Практикува се изкореняване на първично болните растения...

4050 1
H

Заболяване по листата

Таня Димитрова: Здравейте,имам същия проблем.Получихте ли някакъв отговор на въпроса?Аз все още търся инфо...

281 1
N

От къде да закупя амониева силитра в област Пловдив?

htz180limited: колеги искам да ви попитам от къде мога да си купя амониева силитра в област Пло...

1854 1
P

Обезпаразитявам овощни градини за Пловдивска област

venistillive: Г-н "унищожител", овощните градини не са домашен любимец, за ди ги " Обезпаразитяваш" и...

108 1
S

niakoi moje li da mi otgovori kade i kak moga da si zakupia preparata za razgrajdane na otpadacite ot nivata????БАКТОФИЛ

rikii: Много ти е лесен за разрешаване проблема ... Отговорът ти е Izhel - само...

735 1
I

При кои култури се използва препарата maxofen?

cikimiki2: kolega za domati ne stava a inache e pochven herbecid moje i vegitaciono da praskash no go...

1687 1