G

Консултация за изграждане на жива ограда

Колеги може ли да ми кажете кой е най добрия начин на изграждане на жива ограда и с какви...

200 0
M

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

222 0

Търся услуга с трактор. общ. Гурково, обл. Ст Загора

Търся услуга, която да се извърши от трактор върху площ от 5 декара необработвана в послед...

110 0
J

Моля за съвет относно земеделска земя под аренда!

Здравейте и от мен...нов съм в Форума и се радвам че съм тук и готов да послушам някой съв...

866 0
W

КАКВО Е ТОВА ЧУДО АКТИВЕН ФЕРМЕР

КОЛЕГИ НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВО Е ТОВА АКТИВЕН ФЕРМЕР? ТАЗИ НОВА ФОРМУЛИРОВКА НА...

629 0
D

Проблем с мухи

Привет, Съседите ни гледат животни, има много изпражнения и по земята им. Ние живеем в...

261 0
I

С какво да засея ?

Здравейте колеги. Изключително нов съм в бранша, просто от скоро реших, че земеделието е н...

1582 0
G

Имате ли нужда от собсвен уеб сайт с предлаганите от вас стоки?

Имате ли нужда от уеб сайт с предлаганите от вас стоки и услуги?

35 0
A

договори с ветеринарните лекари

бих искала да знам някои подписвал ли е дог с ветеринарен лекар за изпалнение на ДПП 2013

579 0
M

Земеделските къщи

Дали земеделсските къщи са най-важното в момент на криза. НЕ мисля1 че и смяната на името...

904 0
A

Трактор Т-40 присаждане на кабина

Възможна ли е присадка на по-голяма кабина на т 40 от болгар или т25?

1706 0

Стартиране на бизнес на село, полезни идеи и съвети

Здравейте, група! Бих искал да развия дискусия свързана с бизнеса в малките населени места...

251 0
L

Подготвяне на почвата за пролетта

Здравейте, от скоро имам място 2 декара и половина. Силно буренясало и необработвано с г...

1145 0
A

Гъби

Здравейте. Някой в сферата на производството на гъби? Някакви съвети, да ми дадете? Бла...

189 0