S

председателят на сдружението не иска да даде парите

Vetlekar: Вие сте си виновни .Това е измама с номер 2398.Някъде на хартия ви е раздал парите.Сигнали...

347 1
V

Заразени площи под карантина - имам ли право да ги обявявам по ССЕП?

no_nik: Питай в регионалната ти дирекция на БАБХ за по-сигурно иначе от тук всякакви умници ще чу...

1097 1
L

Как се отглежда гъба шийтаке?

dimitrinatodorova: Колежке, много е лесно това с гъбите, ама си иска и пари в началото... по-добре за нещо ст...

2693 1
V

Какво да засея на 20 дка земя?

Mitev: здравейте имам 20 декара земя не знам какво да сея моля да ми помогнете на едва 20 години...

1368 1
K

Съвет за засаждане на пролетна земеделска култура

vania_772: зрял фасул- винаги се търси и всеки предпочита български

1555 1
E

Съвет относно производството на разсад маслодайна роза

rkolev: На един сайт има подробна информация. Рози Накисване на резниците в раствор на препарат...

2266 1
S

Съвет и методи при сондаж за поливна вода

Здравейте, имам нужда от поливна вода и реших да направя сондаж. Извиках двама \"специалис...

1548 0
E

Съвет за финансова помощ при закупуване на комбайн

Здравейте, Аз съм млад човек на 21 години който от както се помни е по полето със своя б...

1532 0
P

Някой отглежда ли копринени буби? Има ли пазар и на какви цени?

Здравейте,колеги.Интересувам се някой в тази страна занимава ли се с отглеждане на коприне...

5527 0
D

Къде да намеря евтин соев шрот ?

къде може да се намери евтин соев шрот на цена под 33.10ст. за 25 кг във северна Бъл...

2037 0
T

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1740 0
T

Търсим фермери с опит в Земеделието!

Търсим човек с практически опит в Земеделието (зърнопроизводство, зеленчукопроизводство, о...

47 0
G

Да си плащаме ли данъците, ДА или НЕ?

Колеги повдигам темата, защото много от нас като чуят данъци настръхмат. Много от нас плащ...

921 0
A

Червеи в капкообразувателите

Здравейте,колеги.Днес за пръв път видях във външните капкообразуватели малки червейчета.П...

534 0
Z

Молба за помощ относно обучение в агросектора

Здравейте, Казвам се Златина Чобанова и съм студент-магистър в Икономически университет...

846 0