A

Търся някой за оране риголване Стара Загора

Търся някой да риголва 5 декъра в с.Богомилово Стара Загора - 0888 913 173

114 0
S

ovoshna gradina

6te si pravq ovoshtna gradina ot 3dk malka e ama tolkova mqsto imam za sega po natatak 6te...

921 0
N

съдружие/участие за поддръжката на овощна градина

Здравейте, Търся съдружие/участие за поддръжката на овощна градина от сливови дръвчета...

79 0
X

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

1021 0
O

Орехи

Здравейте, Аз имам около 5 декара орехова градина, някой ще можели да ми каже цената на...

513 0
S

Добив от декар рози. Съвети за отглеждането на рози

колеги можели някоѝ да ми каже от декар рози колко може даде за първа година ще бера няко...

1017 0
K

Предпазване на насъждения от сърни и зайци

Някой може ли да ми каже с какво да намажа малки кестени, насадени тази пролет,rnзащото не...

1026 0
P

Въпрос за болест по дюлите

По каищата на листата на дюлите се появяват черни петна, като изгорени, листата се отпуска...

1020 0
A

Подрязване на маслодайна роза първа година?

Има мнения на двата полюса отностно подрязването,за да тръгнат филизи. Някои колеги подряз...

3422 0
J

25 дка с бадеми и лешници - колко дръвчета ще ми трябват?

здравеите искам да засея 25 декара със бадеми и лешници колко приблизително дръвчета ще ми...

1509 0
B

Предложение за тези, които имат големи млади орехови градини!

Здравейте приятели, ако сте участвали в някой от евро проектите с ореховите градини или пр...

1687 0
N

Препоръка на овощен разсадник за бадеми.

Здравей те колеги, имам следния проблем. Бях си поръчал бадемов посадъчен материал от ед...

1455 0
Y

Какъв сорт орехи бихте препоръчали да се засадят в северозападна България?

Искам да засадя 15 декара орехи и се чудя какъв сорт да са?

941 0
V

Относно лозата

Имаме си лоза, която ползваме за сянка - живея на втори етаж - вече повече от 25 години я...

227 0
J

Като засадя бадеми след коя година да очаквам пълно зреене?

здравеите може ли някои да ми помогне искам да засадя 3 годишни бадеми от разсадник като...

1638 0