Оформяне на корона на ябълка.

Преди години присадих ябълка но ме нямаше и изобщо не е подрязвана и сега се чудя какво да...

92 0
I

Определяне на сорт

Здравейте, някой ще може ли да определи сорта ябълки? Гледам ги за втора година, двете сни...

249 0

Реално производство на ябълки в България

Защо през последните 15тина години , производството на плодове и зеленчуци беше почти ликв...

533 0
F

Търся посадъчен материал ябълки на семкова подложка

Търся посадъчен материал ябълки на семкова подложка сорт червена превъзходна.

141 0

Връщане на субсидии по ПРСР “Млад фермер”

Колеги, има ли някой, който е получил първи транш по ПРСР “ Млад фермер” и след това да са...

460 0
A

Ябълки-растителна защита

Колеги, искам съвет за качествени препарати за ябълкови насъждения и някаква схема на пръс...

3953 0
P

Моля за съвет. Болест круша

Здравейте, ще съм благодарен за съвет относно болест по круша. Стъблото е мокро постоянно,...

316 0
R

Въпрос относно сорт круши

Колеги тази година едно дърво ми даде плод за първа година, но не знам кой точно сорт е то...

3044 0
P

Продавам Круши

Продавам круши. Сорт: Пас Красан. Отглеждани са в село Ветрен дол (Пазарджишко). Цена: по...

264 0
P

Продавам ябълки от плодохранилище

Продавам ябълки с отлично качество. сортове:джонаголд,шарден,фуджи,тейсър,редчиф,пинова,р...

188 0
L

Присаждане върху дивачки.

Здравейте ,тази година преди дни ,изкорених от запустяло място няколко диви круши и сливи...

32 0
L

Присаждане върху дивачки - споделете мнения

Здравейте ,тази година преди дни ,изкорених от запустяло място няколко диви круши и сливи...

1878 0
C

Изкупна цена на ябълки 2016 КРИЧИМ 12СТ ЗА КИЛОГРАМ

Само берачите и транспорта до Кричим ми надхвърлят 15ст на кг ябълки ! При това положени...

3078 0
K

Търся пазар за Попска круша

Търся сериозен търговец с когото да работя дълги години и на когото да продавам продукцият...

1387 0