R

Отглеждане на калифорнийски червеи

pacoka: Колега какво точно искаш да знаеш?

1143 1
R

Кушия по случай Тодоров ден на в 30.03.2013 г. в с. Долни Луковит, обл. Плевен

randreev: Колеги много съжалявам, но мероприятието се отмени, поради това, че пистата не позволява н...

907 1
N

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7411 1

Здравейте.Можете ли да кажете за гр.В.Търново и областа къде ще има пунктове за изкупуване на охлюви!

Здравейте.Можете ли да кажете за гр.В.Търново и областта, пунктове за изкупуване на охлюви...

31 0
W

От декар се получават 1300 килограма мекотели(охлюви)

От декар се получават 1300 килограма мекотели Хелиокултурата - развъждане и отглеж...

1034 0
D

изкупуване на охлюви

някои знае ли дали в България има фирми за преработка на охлюви които да изкупуват...

2090 0
M

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1703 0
A

Малки охлюви

Продаваме малки охлювчета Helix Aspersa Maxima За Контакти: 0882/458/844 - Петър Антонов...

1680 0
R

хранене на пастьрва

освен с гранулирана храна с друго полезно с какво може да се храни пастьрвата.

1051 0
P

Искам да купя червей

Искам да купя ЧКЧ за ферма. Кой от вас продава и на каква цена? ДА не подбивам пазара -...

145 0
Z

Продавам малки охлювчета

продавам малки охлювчета от вида helix asperza maxima 600 000 бр за връзка 0899853660

861 0

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

359 0
D

Дъждовни Червеи

Здравейте,някой може ли да ми каже дали се изкупуват дъждовни червеи и ако да кой и на как...

1911 0
R

Най-скъпото сирене в света се произвежда в Сърбия от магарешко мляко

Най-скъпото сирене в света - с цена около 1000 евро за килограм, се продава на по-малко от...

5125 0
S

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1841 0