D

Проблем със зайка - ще роди ли?

zax1973: Спокойно - зайката Ви ще роди . Няма да роди, ако не е била заплодена. Дано само мъжки...

1952 1
H

лекарства

Лекувах зайците по схема против подуване без никъкъв резултат лекарствата са негодни не по...

283 0
N

Спешно продавам зайци от лично стопанство

Продавам зайци с цел ликвидиране на лично стопанство. Моля, който желае да ги закупи да пи...

491 0

Зайци

Колеги с каква ваксина ваксинирате, зайците, че в селото започнаха да умират. Или дайте с...

414 0
D
1199 0
A

Събрание на НАСЗ

На 12.10.2012г в Земеделски институт Стара Загора ще се проведе отчетно-изборно събрание н...

2466 0
V

Пазар за зайци

Здравейте, колеги искам да попитам дали някой знае някъде в Русе и региона да изкупуват за...

980 0
J

Купувам зайци

Купувам количества зайци 1 кг до 1200 г живо тегло 6 лв .Може живи може и замразени целит...

141 0
R

как да регистрирам ферма за зайци

здравейте колеги искам да регистрирам зайцеферма как и къде става това и ако може да ми...

1785 0
R

хранене

здравейте искам да попитам колко храна отива за белгийски великан на месец благодаря пре...

1249 0

Умряха ми зайчета на 10 дни

Здравейте! Имаме малки зайчета-6 на брой (Белгийски великани),родиха се на 6 ти , живи и з...

618 0
M

Пазар на заешко месо и документи

Споделете колеги какви документи се изискват за да мога да предлагам заешкото месо по мага...

2458 0
D

Зайци в Югозападна България

Зайци в Югозападна България

94 0
D

Зайци в Югозападна България

Здравеите Имам мерак да се занимавам със одглеждане на заици но както сами се досещате в н...

130 0

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

699 0