S

Продължаване на договор с пасища от ОПФ

ФЕРМЕРКА: с ПРЕДИМСТВО Е ПРИ УСЛОВИЕ, ЧЕ ИМА ЖИВОТНИ И ИМА ПРАВО НА ПЛОЩИ ЗА РАЗПРЕДЕЛЯНЕ. ТРЯБВА...

546 2
G

Въпрос свързан с промените в Закон за аренда - 2018

Собственик съм на ЕООД, което през 2016г. с договор за покупка на търговско предприятие ку...

722 0
N

Как да си узаконя продажбите

: а кога е крайноят срок за да се запиша?

1256 8
B

Регистрация на животновъден обект

Svetliov: Добре,че никой,нищо не е разбирал,че да се получат нещата

3082 5
S

Земеделски производител,права и задължения.

Димитър Стефанов: Здравейте, Регистриран съм като Земеделски ПР. Имам ли право да назначавам работници и...

3013 6
P

Как вървят споразуменията? Вече нямало да се правят в ОСЗ...

Как вървят споразуменията за 2018? Вече нямало да се правят в ОСЗ... Миналата година опит...

610 0
K

Дали ползват земята ми?

htz180limited: Извиха ви ръцете с 7 годишни договори за лозе ли ? Затова никога няма да има стабилно земе...

1918 3
D

Кръстосани проверки 2917

пишман земеделец: Кога свършва кръстосаната проверка? По спомен , веднага не качваха застъпванията в сайта...

1885 4
S

Цифрови данни 2017

proba: Всичко до тук добре, но как да ги отворя, след като ги сваля?!? Вероятно трябва програма,...

1614 5
S

Собствена земя - регистрация, отглеждане на култури, продажба.

Здравейте! Собственик на земеделска земя иска да я обработва и да произвежда продукция...

1033 0
H

Наемане на земеделска земя

hhriskov: Намерих споразуменията,но ги няма там.

3955 8
A

Наредба 3 нож в гърба на млекопроизводителя

proba: Не ни е ЕС виновен! Помня какви бяха нивите преди ЕС знам ги и сега... Много добре дават...

1052 2
S

Въпроси при първа регистрация по наредба 3!

Фермер: Така е отчаянието е навсякъде около нас. Точно казано " ритаме буците" и разкарваме животн...

947 6
R

Участие в споразумение за пасища без животни

hodjev: За участие в Споразумение се допускат само стопани с животновъден обект и с заявени имоти...

918 1
P

Някой някъде успял ли е да "чертае"?

радо: И мен днес ме отпратиха, да съм се върнел след 2 седмици....

985 1