A

Информационна система за оранжерия?

Здравейте. Искам да попитам собственици на малки стопанства дали имат интрес към монитори...

1105 0
M

Картофовадачка!?!

Дайте мнения за картофовадачка за мотофреза?

1704 0
S

Телескопичен товарач SANDERSON TELEPORTER 525

Колеги,някой да знае от къде и кого мога да поръчам резервни части за посочената машина?

1140 0
T

Мотофреза Belini

Здравейте,без да натискам съединителя / тотално отпуснат съединител фрезата продължава да...

76 0
C

Как се смазва джойстика на Claas Lexion 440 ?

Здравейте, колеги ако някой знае как се смазва джойстика на Лексон 440 да пише ;)

1427 0
K

Въпрос относно работа с миксер GILIOLI?

Колеги някой да работи с въпросния миксер имам нужда от помощ относно електрон...

1102 0
D

Пръскане на полета със самолет

Здравейте, имате ли идея, как да намеря самолет за пръскане на поле. Имам поле което няма...

3321 0
P

Колеги някой да знае къде се продават нови тикварки Турски

искам да купя и да намеря човек който да ми направи таралеж за вдигане на тиквите в отвор...

953 0
K

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

834 0
V

леноскубачна машина с връзващ апарат

Здравейте колеги, интересувам се дали някой е виждал леноскубачка с връзващ апарат предпол...

676 0
S

Падок за доене с бърз изход - споделете опит!

Някой ползва ли падок с бърз изход за доене на овце на турската фирма sezer и какво ви е м...

2005 0
T

Картофосадачка!

Купих я от изложение в Добрич, но на панаира в Пловдив сигурно също ги излагат. Може да се...

75 0
C

Проблем с GPS Trimble 750

От време на време се изключва и включва сам проверил съм кабелите няма проблем там, също т...

918 0