S

Проблем със сламопреса John Deere 342a

Здравейте колеги,нов съм в занаята, наскоро си купих трактор болгар и сламопреса джон диър...

2394 0
K

Балеровачка John Deere 550

Здравейте, колеги имам проблем с боксувянето от 2вете страни на предпоследните колани им...

416 0
N

Замяна на редуктор на моторна коса SHTIL FS 56

Колеги дайте мнени за любителска моторна коса SHTIL FS 56 , този редуктор долу кадето се з...

1777 0
D

Проблем с дискова косачка - моля за съвет!

Не мога да извадя долната тава за да сменя държателите на ножчетата.Модела на косачката не...

1007 0
R

Откъде да намеря греда за косачка?

здравейте от къде мога да си намера греда за косачка около 1.6-2метра някой ако има моля д...

1224 0
S

Косачка Д-101А

Аз съм писмена форма чрез преводач може да бъде които не е правилна. Извинявам се предва...

93 0
D

Търся да закупя сламопреса Клаас Маркант 65

Търся да закупя Клас Маркант 65...Ако някой продава или знае каде мога да намеря този моде...

1337 0
P

Моля за съвет относно моторна коса

Здравейте, наскоро засадих 700кв.м овошки и ми трябва моторна коса , ето и машините на кои...

439 0
V

Бутало за балировачка

trqbva mi butalo za balervachka forshait

720 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

278 0
V

Как се работи с балопреса case f220?

колеги имам балопреса case f220 някои имали представа и дали е работил със такава

1787 0
C

Търся да закупя втора ръка връзващ апарат за John Deere 332

Здравейте на всички.Търся да закупя втора ръка връзващ апарат за този модел балирачка.Благ...

62 0
S

Помогнете да намеря майстор на балопреса фортшрит 454

ТЪРСЯ НЯКОЙ МАЙСТОР ОТ ПЛОВДИВСКИЯ РЕГИОН НА СЛАМОПРЕСАТА,ДА ДОЙДЕ ДА Я НАСТРОИ,КУПИЛ СЪМ...

125 0
B

Мнения за лентови ролон балировачки

Мнения за лентови ролон балировачки. Предимства, недостатъци, подръжка, всичко каквото се...

2093 0
O

Не мога да регулирам косачката..

Здравейте колеги, имам чешка косачка, но не мога да я регулирам. Ще може ли някой да ми п...

1234 0