S

Редови окопен култиватор за билки

Колеги , предложете ми съвет ,какъв култиватор да използвам за обработка на би...

2528 0
B

Кой трактор да избера за за оран и дискуване- трактор ДТ 75 или трактор ТК 82 ?

Vidko8101: 75цат щте варше много по добра работа от 82 но ремонтите са по тешки на 75 от 82.За подобр...

2389 1
K

Споделете съвет колеги за хубави грапи за руския култиватор

Здравеите , имам стандартния КПС 4.2 но грапите ми не работят добре... бихте ми дали някак...

1205 0
T

Мнение за плуг - помогнете да избера какъв плуг да купя

KATNED89: Kupi si turski ... evtini , mnogo zdravi i leki , ne tovarqt traktora!

2991 3
A

Окопен култиватор Раломекс- 6 редов с торовнасяне.

Окопен култиватор Раломекс- 6 редов с торовнасяне. Култиваторът е работил 2000 часа. Цена...

155 0
P

Проблем с дискова брана Мадара

Ohluv88: Колега,обади се в завода ще ти обърнат внимание.Тия стават номер 1 в България-отсраняват п...

5392 3
T

Мнение за плуг

Ohluv88: Купи си плуг от МАДАРА-ШУМЕН.Не купувай никога от РАЛОМЕКС-ЗАВЕТ-няма по-големи мошенници...

4617 4
V

Съвет за конвенционален плуг с лентови/решетъчни/дъски

Ohluv88: На Мадара са добри.НЕ КУПУВАЙ ОТ ЗАВЕТ-ПЪЛЕН БОКЛУК СА.

2918 7
S

Съвет за покупка на сечка за слънчоглед

FERMER: ТО АЛП ИЛИ КУРТ НЕ ПРАВЯТ СЕЧКИ ТЕ ГИ КУПВАТ, ИМА МНОГО РАЗНОВИДНОСТИ,КАЛКО Е ДЕБЕЛА ОСТА,...

6434 4
V

Съвети при избор на техника за плитка обработка в орехова градина

velimirdonchev: Зависи от глрдната точка!

2863 7
K

Споделяне на опит, мнения и препоръки относно закупуване на фреза

Vankata12: Аз си взех за 1070 лева мотофреза RURIS. В комплекта има метални колела и плуг. Използвам...

7232 4
M

Преобразуване на дискова брана с пияно колело в прикачна - споделете опит

Колеги някой преобразувал ли е дискова брана с пияно колело в прикачна.Ползват ли се готов...

2278 0
K

Какъв култиватор да избера за трактор ЮМЗ 65 к.с. като параметри?

Emofermer: Колега кажи какво ще сееш и каква ти е почвата - лека, твърда, щото зависи от това да ли д...

1497 1
M

Кои фрези са по-добри - споделете мнения колеги?!

didoiluba: Ами зависи колега и трактора и земята и фрезата и съчетанието между тях. Значи Кубота прим...

2537 1
P

Мнения за дискова брана МАДАРА

pavkata83: браната е от съдия испълнител и е на един сезон,на пръв поглед е направо нова,мисля да я к...

6576 3