N

Гъби

Здравейте интересувам се от отглеждането на печурки моля хора с опит да ми пишат имам дост...

731 0
M

Торф за гъби

Пиша с молба за контакти на фирми, които продават/внасят торф за гъби. Оказва се, че е дос...

71 0
I

Таблица за препарати

Дайте някоя таблица на български за съвместимост на фунгициди и инсектициди. Бях намерил е...

385 0
B

Контакти с купувачи на пъпеши

Колеги някой може ли да ми даде контакти с купувачи на пъпеши ? Благодаря Ви предварителн...

1421 0
P

Дворно насаждение

Здравейте! Преди известно време се сдобих с дворно място в близост до Ловеч. Занимавам с...

295 0
I

За Гъбарниците и ХЕИ

Здравейте, от скоро отглеждаме гъби кладница в една бивша промишлена сграда. Сградата...

962 0
A

Кое, кога , как в оранжерията?

Здравейте! От късна пролет на 2020 имаме оранжерия и сега за първа година ще я под...

309 0
M

Сеене на Пъпеши и Дини

Тази година ще сеем 10 декара Дини и 10 декара Пъпеши,какви препарати да използваме против...

1630 0
V

ЦЕНА НА ТИКВИ 2018г. ???

Има ли накой идея как ще тръгнт цените на тиквата в Силистренски регион ?

1917 0
J

люуцерна

какво семе на люуцерна да избера за сеидба

734 0
D

Купувам патладжан големи количества

Търся да купя 20 т патладжан.При проявен интерес моля свържете се на тел:0887 118 110

119 0
N

Производство на тикви за семки с договор за изкупуване - възможно ли е?

Здравейте искам да попитам дали е възможно да се направи някакъв договор за изкупуване на...

3770 0
M

Късен сорт маруля

Molia daite mi savet za kasen sort marulia ,koiato da e krehka i da zimuva na otkrito

1116 0
C

Капково поливане

Здравейте, Моля за помощ при избора на помпа за капково напояване. Разполагам с 3200 мет...

553 0