F

otglejdane na kartofi

kakvi sa usloviyata za da kandidastvam za zaem ot fond zemedelie. Imam registraciya kato...

520 0
B

Добиви ранни картофи

Колеги, Какви добиви изкарахте от ранните картофи? Аз с рътени холандски семена 1 200 от...

2053 0
V

Колко съществен проблем е пирея?

Здравйте, Искам предварително да се извиня за евентуално глупавия въпрос, който задавам,...

415 0
P

Запитване за семена

Здр искам да попитам някой продава ли семе картофи ( сорт Юра) и на каква цена, или пък а...

1103 0
S

Картофи

Продавам картофи сорт спунта цена по-договаряне тел. 0988361488

118 0
I

Ние сеем ей така а вие🇧🇬💪

Ние сеем ей така а вие🇧🇬💪 https://www.youtube.com/watch?v=Pc6mnzoUrDw

473 0
V

Помогнете, моля :)

Здравейте, Имам нужда от помощ и мнение по въпрос, понеже ми се случва за пръв път и не з...

553 0
M

Образуване на клубени преди поникване.

Здравейте, не съм професионалист и нямам много познания , за това искам съвет. Засадих з...

535 0
P

Добиви от декар от картоф сорт Агрико?

Здравейте!Имам желание да засадя 2-3 декара картофи,някой холандски сорт от Агрико наприме...

2163 0
M

Мнения относно вадене на ранни картофи

zdraveite iskam da popitam rannite kartofi koga gore dolo se vadqt zashtoto chuvam che neb...

2614 0
A

семена картофи

колега ако нивата се полива има мн сортове агрията има малко клубени

1930 0
F

Картофосадачка !

Продаваме картофосадачна машина Kverneland 3100. Перфектна е, нов внос. Не сме я ползвали,...

221 0

картофи

как да съхраня картофите от мухата

418 0
D

Къде е най голяма борса за семена в Холандия

здравейте някой знае ли къде е най голяма борса за семена в Холандия искам да я посетя и д...

2088 0
P

Съвет за избор на сортове картофи

Моля, за повече информация за сортове картофи- Бакара Марабел Актива Алегрия За какви...

1944 0