V

Пръскат ли се лешниците по това време за буболечки и скакалци?

znae li nqkoi dali moje da se praskat leshnicite po tova vreme za bubolechki i skakalci i...

851 0
N

Актуални контакти

Здравейте, Обръщам се с молба за актуални контакти на овощен разсадник гр. Поморие....

763 0
B

Смокиня, младо дръвче, трябва ли подрязване на върха

Здравейте, Имаме въпрос за младо смокиново дръвче посадено миналото лято. В момента дръ...

924 0
N

Продавам сини сливи стенлей цена 0.25 ст.

с. станец общ. Омуртаг тел: 0899347199

210 0
I

Kъде белят зелени орехи на ишлеме?

Колеги някой да знае къде белят зелени орехи на ишлеме? По върможност в пловдивска област...

2687 0
M

Съвет за избор на сорт орехи

Здравейте колеги.Обмислям да засадя 20 декара орехи.Почвата е лека но има възможност за на...

895 0
I

Растежен стимулатор при поражение от хербицид при сини сливи.

Здравейте. Имам малка градина сини сливи на възраст от 2 до 4 години, но се намира насред...

843 0
S

Моля за съвет относно сушенето на сливи

Здравейте! Интересува ме лесите задължително ли трябва да са от дърво? Възможно ли е да...

583 0
R

Какво ще правим с измръзналата реколта!

Здравейте колеги аз съм собственик на овощни градини в Кюстендил. Както всички и моите сли...

2921 0
C

Отстояние от границите на земеделската земя за засаждане на овощни дръвчета!

Колеги , помагайте! Търсих доста и не открих инфо .... имам или нямам отстояние .. схема...

770 0
A

защита от птици

как да защитя арониевата си градина от птици

140 0
I

Разсадник за качествени дюлеви дръвчета

Здравейте колеги,някой да препоръча разсадник за качествени дюлеви дръвчета и сорт. Благод...

1457 0
P

Създаване на нови насаждения от сливи.

Здравей те предстои ми изграждане на сливово насаждение от 16 дка.Интересуваме за контакти...

1078 0
S

Метеорологична станция

Интересувам се от метеорологическа станция. Моля за препоръки-бюджет около 1000 лв.за нужд...

131 0
B

Очаквани добиви на тютюн от декар 2011

Колеги как е реколтата от тютюн тази година ? Какви добиви очаквате?

652 0