Семейство за работа

Кристина Кузманова

15.06.2022 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 10778

Домакинство търси да назначи служители (може да са семейство)за поддръжка на частна къща в село Кюлевча, в т.н. озеленяване,градинарство,текущи ремонти и всичко свързано с поддръжката и чистотата на дома.

Основни функции и задължения:
-5 работни дни в седмицата,на трудов договор към фирма ХИКС ПЕТРОЛ ЕООД еик:127021678

-Домакинска дейност:
• поддръжка на домашен уют и ред

-Градинарство:
• поддържане на градина в частен обект
• зимно поддържане на обект(снегопочистване)
• отговорност към складовите части,поддържане на ред и чистота

Изисквания към кандидата:
•шофьорска книжка:Кат. В

Ние предлагаме:
•служебен автомобил
•служебен телефон
•мотивиращо възнаграждение
•8-часов работен ден

Обявата важи за: Шумен

Позиция: Други

Тип заетост: Пълен работен ден ,

Предлагам Жътва

Предлагам Жътва на житни култури с комбайн доминатор 106. В селата около област Хитрино. Цена по договаряне.
17.01.2024 Шумен +359-877395994