Първият футболен двубой между отборите на Министерството на финансите и на Държавен фонд „Земеделие” приключи с реми 6:6, съобщава Sportal.bg. В този мач гост в отбора на МФ беше легендарният защитник от недалечното минало Емил Кременлиев. В състава на финансистите играха още Кирил Евтимов-капитан, Велин Пеев, Иво Ашков, Дани Миланов и Найден Личев. Отборът на ДФ „Земеделие” включваше Иван Добрев-капитан, Ганчо Иванов, Красимир Димов, Ангел Банев, Тодор Михайлов и Любомир Димитров.

Първото попадение в началото на мача падна във вратата на ДФ „Земеделие” –  реализация от дузпа на Кирил Евтимов, но предимството на финансистите се запази за кратко. Футболистите на ДФЗ бързо отвърнаха на удара, изравниха и не след дълго поведоха в резултата.

Двата тима продължиха да се надиграват в полувремето, като головите попаденията се редуваха и в двете врати. Първата част завърши при резултат 4:4, интересен момент в нея беше хеттрикът за МФ на Велин Пеев.

Втората част на мача премина на по-бавни обороти. Играчите на ДФЗ взеха превес в двубоя, но след пасове на Кременлиев и Пеев, Кирил Евтимов реализира на два пъти успешно, за да се стигне и до крайния резултат от 6:6.

Първата футболна среща на МФ и ДФЗ премина в коректен и спортсменски дух. За МФ по три гола отбелязаха Кирил Евтимов и Велин Пеев. За ДФ „Земеделие” точни бяха Банев, Димитров, Михайлов и Иванов. Очакваният с интерес първи футболен двубой между отборите на Министерството на финансите и на Държавен фонд „Земеделие” приключи с реми 6:6. В този мач гост в отбора на МФ беше легендарният защитник от недалечното минало Емил Кременлиев. В състава на финансистите играха още Кирил Евтимов-капитан, Велин Пеев, Иво Ашков, Дани Миланов и Найден Личев. Отборът на ДФ „Земеделие” включваше Иван Добрев-капитан, Ганчо Иванов, Красимир Димов, Ангел Банев, Тодор Михайлов и Любомир Димитров.

Първата футболна среща на МФ и ДФЗ премина в коректен и спортсменски дух. За МФ по три гола отбелязаха Кирил Евтимов и Велин Пеев. За ДФ „Земеделие” точни бяха Банев, Димитров, Михайлов и Иванов.

© 2015 Всички права запазени. Позоваването на Фермер.БГ е задължително!