Зооинженер

Асоциация за развъждане на породата Лакон в България

Асоциация за развъждане на породата Лакон в България търси да назначи зооинженер

Кандидатът ще извършва следните дейности

- Отговаря за определен брой овцевъдни ферми;
- Извършва селекционни мероприятия;
- Води първична документация за всяка ферма;
- Въвежда първичната документация в селекционните документи;
- Изпълнява и задачи зададени от прекия ръководител.

Кандидатът трябва да отговаря на следните изисквания

- Образование – висше, степен – бакалавър, специалност – Животновъдство/ Зооинженерство
- Отговорен, прецизен и лоялен
- Умения за работа в екип

- Активен шофьор, категория В

Работата е свързана с пътувания в страната.

Трудов договор/граждански договор

Позиция: Животновъди, Други

Тип заетост: Пълен работен ден , Непълен работен ден ,

Търся работник за кравеферма.

Предлагаме работа в кравеферма, подходяща за сам човек или семейство. Предлагаме добро възнаграждение и осигурена квартира. За пов...
12.03.2024 София област +359-894839999

Търся животновъди

Предлагам работа за животновъди - пастири и доячи. Добри условия на труд,доене на централен млекопровод, редовно заплащане/дневно,...
12.01.2024 Стара Загора +359-877164441

Търся работник/работници за кравеферма

Търся работник за кравеферма, осигурена къща, ток, вода,добро заплащане с.Станево Област Монтана 0896729809 - Николай
30.01.2024 Монтана +359-896729809

Кравеферма предлага работа за доячи

Кравеферма предлага работа за доячи. Дои се на централен млекопровод тел. 0888886067 и 0887579662
29.12.2023 Ловеч +359-888886067

Кравеферма търси работници

Кравеферма търси семейство с опит в доене на крави. Осигорено жилище с климатик, кабелна интернет, пералня.
26.03.2024 Хасково +359-898636680