Ветеринарен лекар за Кравеферма

ЗП ТОДОР ГЕОРГИЕВ ВАНЕВ

06.04.2022 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 10310

ЗП ТОДОР ГЕОРГИЕВ ВАНЕВ търси да назначи ВЕТЕРИНАРЕН ЛЕКАР за работа в КРАВЕФЕРМА в гр.РАКОВСКИ - тел: 0894 31 18 10 / 0895 43 94 95

ИЗИСКВАНИЯ:
-Подходящо образование за длъжността - Ветеринарна медицина / Ветеринарен лекар или Ветеринарен техник/
-Компютърна грамотност
-Да притежава следните качества: отговорност, аналитично мислене, комуникативност, потенциал за вземане на решения

ОТГОВОРНОСТИ:
-Поддържа добър здравен статус на животните във фермата
-Осъществява консултантска, диагностична и лечебна дейност;
- Отразява извършената дейност в съответната медицинска документация;
- Своевременно назначава и извършва консултативни прегледи, диагностични изследвания и процедури, отговарящи на всички правила на добрата медицинска практика
-Спазва работното време, трудовата дисциплина и правилата на фирмата

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
* Постоянен Трудов договор и осигуровки
* Отлично възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
* Отлични условия на труд

Обявата важи за: Пловдив

Позиция: Ветеринарни лекари

Тип заетост: Пълен работен ден ,