ВЕТЕРИНАРЕН ЛЕКАР

Адеко България

08.02.2019 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 5298

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент – модерна кравеферма в района на Пловдив, кандидат за позиция

Основни задължения:
• Извършване на профилактични и терапевтични манипулации;
• Извършване на амбулаторни прегледи и следене на здравословния статус на животните;
• Дейности по селекция и репродукция в областта на изкуственото осеменяване;
• Вземане на проби и тестове;
• Ваксинация и лечение на животните;

Основни изисквания:
• Завършено висше образование по ветеринарна медицина;
• Опит със селскостопански животни се счита за силно предимство;
• Готовност за работа на смени по график (05:00-13:00, 07:00-15:00, 08:00 -17:00);
• Готовност за пътуване от и до работното място;
• Владеене на английски език ще се счита за предимство

Предложението:
• Трудов договор и осигуровки според законодателството;
• Работа в модерна кравеферма с отлични условия на труд;
• Предварително обучение и въвеждане в работния процес;
• Осигурен транспорт или настаняване

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Обявата важи за: Пловдив

Позиция: Ветеринарни лекари

Тип заетост: Пълен работен ден ,