Търсим работници за кравеферма.

Върбанови ООД

Търся работници може и семейство за гледане на крави и телета.Много добро заплащане + осигуровки .Кравефермата се намира в село Ценово обл. Русе.
Изисквания и задължения:
-хранене на животните
-почистване на помещенията на животните
-отговорност към работата
-приготване на фуража
Ние предлагаме:
-много добри условия на живот с всякакви удобства
-постоянна работа с целогодишна ангажираност
Започване ВЕДНАГА .

Позиция: Животновъди

Семейство за работа в козеферма

Търся семейство за работа във ферма с кози пасане и доене. Осигурена напълно обзаведена квартира с готварска печка, хладилник, те...
26.07.2023 Русе +359-899981108

Търсим доячи спешно

Търсим сериозни хора за гледане и доене на крави. Може и семейство.
17.12.2023 София област +359-884456872

Кравеферма търси пастир

Кравеферма търси пастир. Добро заплащане и условия за живеене. Тел. 0878943241 и 0887579662
04.04.2024 Ловеч +359-878943241

Търся животновъди

Предлагам работа за животновъди - пастири и доячи. Добри условия на труд,доене на централен млекопровод, редовно заплащане/дневно,...
12.01.2024 Стара Загора +359-877164441

Търся пастир за овцеферм

Търся пастир за овце ферма! Добри условия! За контакти Краси
25.10.2023 Смолян +359-888547654