Търсим работници за кравеферма.

Върбанови ООД

02.10.2016 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 2702

Търся работници може и семейство за гледане на крави и телета.Много добро заплащане + осигуровки .Кравефермата се намира в село Ценово обл. Русе.
Изисквания и задължения:
-хранене на животните
-почистване на помещенията на животните
-отговорност към работата
-приготване на фуража
Ние предлагаме:
-много добри условия на живот с всякакви удобства
-постоянна работа с целогодишна ангажираност
Започване ВЕДНАГА .

Позиция: Животновъди

Тип заетост: Пълен работен ден ,

Търся семейството за работа

Търся семейството за гледане на крави за информация тел 0894839999
19.09.2021 София област +359-894839999

Кравеферма

Кравеферма търси работници.Предлагам условия за живеене и добро заплащане.
29.05.2021 Плевен +359-895260265

Търся семейство за работа в кравеферма тел. 0884045050

Търся семейство за работа в кравеферма 0884045050 подсигурена квартира
21.02.2022 София област +359-884045050

Работа в кравеферма

Предлагам работа в кравеферма. Добро заплащане осигорена квартира, ток и вода. Фермата се намира в гр. Меричлери.
26.01.2021 Хасково +359-889437165

Работници Кравеферма

Търсим Сериозни работници с Опит в Доенето,за Постоянна работа в кравеферма -хране,чистене и доене . Осигурени квартира , ток, вод...
14.09.2020 Стара Загора +359-887409649