Търсим работници за кравеферма.

Върбанови ООД

28.08.2016 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 2601

Търся работници може и семейство за гледане на крави и телета.Заплата по 600 лв на човек + осигуровки .Кравефермата се намира в село Ценово обл. Русе
.Изисквания и задължения:
-хранене на животните
-почистване на помещенията на животните
-отговорност към работата
-приготване на фуража
Ние предлагаме:
-много добри условия на живот с всякакви удобства
-постоянна работа с целогодишна ангажираност
Започване ВЕДНАГА .

Позиция: Животновъди

Тип заетост: Пълен работен ден ,

дояч за ферма

Търся дояч за 20 крави добро заплащане и много добро условия за живеене.
12.03.2022 Хасково +359-895708478

Сериозни работници

Био ферма занимаваща се биоживотновъдство и биоземеделие търси да назначи сериозни и амбициозни хора за отглеждането на крави овце...
20.09.2020 Кюстендил +359-884558789

Търся работа

Здр. Те търсим си работа като дуячи 2 души сме за повече информация на тел. 0889642829
25.10.2020 Монтана +359-889642829

Търся Доячи и пастири 0888211207

Търся семейство доячи за 50 крави и общи работници.Отлични условия и заплащане
01.06.2021 Перник +359-888211207

Животновъд гледач,дояч

Търся дояч и гледач на крави, 20бр от тях се доят и 20бр юници
14.04.2021 Стара Загора +359-888934226