Търсим да назначим животновъди и пастири за кравеферма

Върбанови ООД

16.08.2016 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 2573

Изисквания и задължения:
-хранене на животните
-почистване на помещенията на животните
-поддържане на хигиенните изисквания към доилните съоръжения и цялото оборудване
-отговорност към работата

Ние предлагаме:
-отлично заплащане
-осигурени и много добри условия на живот
-постоянна работа с целогодишна ангажираност
-няма значение от коя област са кандидатите
Обявата важи за: Всички
Позиция: Животновъди
Тип заетост: Пълен работен ден

Позиция: Пастири, Животновъди

Тип заетост: Пълен работен ден ,

Двама пастири

Търся двама пастири за биволици. Предлагам добро заплащане. Осигурено всичко за живеене след ремонт. Търся сериозни хора.
29.04.2022 Стара Загора +359-899856782

Търся пастир за овце.

Търся пастир за стадо овце.Заплата 1500лв. Тел. за връзка 0898438124
03.05.2021 Кюстендил +359-898438124

Кравеферма

Търся семейство за рабато в кравеферма много добро заплащане всичко е подсогурено
26.07.2021 София област +359-899904640

Търсим пастир за кравеферма

Кравеферма търси пастир тел. 0888886067 и 0878943241
05.06.2022 Ловеч +359-878943241

Работа в кравеферма

Търся пастири за кравеферма , добро заплащане. Осигурена квартира напълно обзаведена . За сериозни хора.
31.05.2021 Хасково +359-897024638