стажант ферма мениджър с. Константиново / Област Варна

Gail

13.02.2015 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 1204

Фермата за щрауси Green Bird се намира в период на растеж. През следващата година ни предстои да увеличим производството, да оптимизираме работата и да започнем директни продажби на продукция. Това е натоварен и вълнуващ период за нас. Търсим ангажиран и силно мотивиран човек, който да се присъедини към екипа ни. Този човек ще се обучава във всички аспекти на управлението на фермата в продължение на 12-месечен период. След него позицията ще бъде преразгледана с възможност за поемане на по-голяма управленска отговорност с повишена заплата и социални придобивки.

Длъжност
Работата е сезонна и включва следните задължения:
1. Управление на животновъдството:
Грижа за всички птици във фермата;
Излюпване и отглеждане на пилета,
Следене на здравето на стадото и осигуряване на първа помощ

2. Управление на фермата:
Управление на проекти леки строителни дейности и поддръжка, включително отговорността за сезонна и срочно наети служители
Управление на земеделските дейности
Работа с доставчици
Организация на доставките - фуражи и материали
Маркетинг и продажби

Не е необходим предишен опит и знания в отглеждането на щрауси, тъй като предоставяме пълно обучение.

Профил на кандидата:
• валидна шофьорска книжка
• езици – английският е задължителен, други езици са предимство
• квалификация в селското стопанство / биологични науки или някакъв друг опит е предимство
• опит с инструменти и машини също е предимство

Желани умения на кандидата:
• отговорен и надежден
• ефективен мениджър
• организиран и методичен
• адаптивен и умеещ да работи по няколко задачи едновременно, както и да мисли и реагира бързо.
• да се разбира от животни

Заплата:
900 лв. + бонус

Кандидатстване:
CV с мотивационно писмо на български или английски език
За повече информация се свържете с Гейл0896 725 125.

Green Bird ostrich farm is undergoing a period of growth. In the forthcoming year we will increase production, streamline the operation and set up direct sales of farm produce. This is a busy and exciting time for the farm. We are seeking a committed and highly motivated individual to join our team. This person will train in all aspects of farm management through a 12 month period. After this time, the role will be reviewed with the opportunity to take on further management responsibility with increased pay and benefits.

Role
The role will follow a seasonal pattern.
1. Livestock management:
Caring for all the birds at the farm;
Hatching and raising chicks,
Monitoring health of the flock and providing first aid.

2. Farm site management:
Management of light building and maintenance projects, including responsibility for seasonal and temporary staff,
Management of agricultural activities,
Dealing with 3rd party suppliers,
Organisation and maintenance of supplies (feed and materials),
Marketing and sales.

Full training will be provided, previous knowledge/experience with ostriches is not necessary!
Person profile:
• Clean driving license
• Languages - English essential, other languages beneficial
• Qualifications in agricultural / biological sciences / or relevant experience beneficial
• Experience with tools and machinery beneficial

Desirable skills
• Responsible and reliable
• Effective people manager
• Organised and methodical
• Adaptable and able to multi-task / think on your feet
• Good with animals
Salary:
900 BGN / month + bonus
Application:
CV with cover letter outlining your suitability for the role (In English or Bulgarian)
For further information call Gail on 0896 725 125.

Позиция: Агрономи, Градинари, Трактористи, Комбайнери, Животновъди, Ветеринарни лекари, Финансисти и Управление на проекти, Преподаватели, Други

Тип заетост: Пълен работен ден ,

Търсим Агроном / Оценител на щети за цяла България

Österreichische Hagelversicherung VVaG търси Агроном / Оценител на щети за цяла България Описание на дейността: • Оценка на щ...
05.01.2024 София област +359-898772535