РИБОВЪД

Хай Мед Тех ЕООД

09.04.2019 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 5566

Дружество Хай Мед Тех ЕООД, разработи и изпълнява проект за изграждане и експлоатация на Рибно стопанство ВАЯ. Ако сте мотивирани, отговорни и последователни, ние Ви предлагаме да станете част от нашия екип.

Задължения и отговорности:
- Подготовка на басейните и съоръженията за рибоотглеждане. Измерване на площи и изчисляване на количествата препарати и тяхното разпределение в рамките на басейните;
- Извършване на дейности по отглеждане, улов, транспортиране и първична обработка или разселване на рибата;
- Избор на подходящи фуражи, определяне на дажби и начини на хранене за различните видове и категории риба;
- Отглеждане на риба за консумация - съставяне на хранителни таблици и графици и техните корекции спрямо кондицията на отглежданата риба;
- Контролни замервания и преценка за моментната биомаса на отглежданата риба;
- Извършване на контролни измервания на температура, кислородно съдържание, pH и др.;
- Реализация на продукцията - работа с основните типове риболовни уреди;
- Подготовка и поддръжка на личната хигиена на работното място и технологичното оборудване съгласно здравословните и безопасни условия на труд и санитарно – хигиенните изисквания.

Предимство:
- Професионален опит в областта;
- Наличие на шофьорска книжка категория B - Активен шофьор!;

Условия на труд:
- Трудов договор;
- Атрактивно заплащане, допълнителни стимули при по-добри резултати;
- Регламентирано работно време;

Необходими документи:
- Актуална автобиография;
- Актуална снимка;
- Контакти - телефон и електронен адрес;

В случай, че отговаряте на нашите очаквания, ние ще се свържем с Вас възможно най-скоро. Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Обявата важи за: Бургас

Позиция: Други

Тип заетост: Пълен работен ден ,

Продавам сух гръмотрън

Продавам сух гръмотрън измит ,балиран цена по договаряне работим няколко вида билки - учанка , вратика, мише уши , хвойна ,липа...
16.03.2024 Бургас +359-893293188

Пръскане със земеделски дрон

Дрон Ериъл Спринг ЕООД предлага услуга пръскане със земеделски дрон в цялата страна. - Земеделски земи - Гори - Лозя - Овощн...
02.12.2023 Бургас +359-877979999
Пръскане със земеделски дрон - Агро Работа