Предлагаме работа за животновъди с опит

Върбанови ООД

26.06.2016 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 2409

Описание: търсим да назначим животновъди за грижа на крави.

Изисквания и задължения:
-хранене на животните
-почистване на помещенията на животните
-поддържане на хигиенните изисквания към доилните съоръжения и цялото оборудване
-отговорност към работата

Ние предлагаме:
-отлично заплащане
-осигурени и много добри условия на живот
-постоянна работа с целогодишна ангажираност
-няма значение от коя област са кандидатите

Позиция: Животновъди

Тип заетост: Пълен работен ден ,

търся дояч

търся двама работника за кравеферма може и семейство 0885524745
24.05.2022 Сливен +359-885524745

Търся животновъди

Търся работници за отглеждане на животни.Отлични условия за живеене.
24.05.2021 Пловдив +359-892325208

Търся овчар

Търся овчар или семейство за гледане на овце,подсигурена квартира,ток,вода,телевизия ! Добро заплащане!
30.06.2021 София област +359-886536300

Търся работник за гледане на крави.

Търся работник за гледане на крави,осигурена квартира. Повече информация тел:0894839999.
25.08.2020 София област +359-894839999

Животновъди

Предлагаме работа за сам можеи семейство тъикакто ословиятаса добри за живеене добро заплащане повечко инфо на тел
20.04.2021 Перник +359-898223981