Предлагаме работа за тракторист с опит

\"Булсистем АФ\" ЕООД

"Булсистем АФ" търси опитен тракторист за постоянна работа в животновъдна ферма в с. Осоица, община Горна Малина, обл. Софийска.

Основни задължения:
- Управление и обслужване на различните видове трактори.
- Осъществяване на различни видове дейности, свързани с подготовка и обработка на селскостопанска земя.
- Изпълняване на конкретни задачи, възложени от ръководителя, свързани с изпълнение на длъжността.
- Стриктно спазване на вътрешнофирмените правила и стандарти за работа, както и на изискванията по ЗБУТ.

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование.
- Правоспособност за работа със земеделска техника - Категория Твк.
- Опит на подобна позиция – предимство.
- Местоживеене в района - предимство.

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение, трудов договор, пълни осигуровки

Ако смятате, че отговаряте на изискванията, можете да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Месторабота: село Осоица, община Горна Малина, област Софийска

Позиция: Трактористи

Кравеферма търси тракторист

Кравеферма търси тракторист. Добри условия за живеене и добро заплащане тел. 0878943241 и 0887579662
07.03.2024 Ловеч +359-888886067

Тракторист/Механизатор

„ЕНФО-АГРО“ ООД е българска агробизнес компания, занимаваща се с производство на селскостопанска продукция от животновъдство и рас...
10.04.2024 Пловдив +359-899848003
VIP

Тракторист/механизатор

Фирма "Катриг-5 „ с.Леново /www.katrig.com/ , занимаваща се с арендуване и обработка на земеделска земя, с цел увеличаване на своя...
05.04.2024 Пловдив +359-3482797

Търся тракторист-помощник за кравеферма

Търся тракторист Помощник за работа в кравеферма Желателно е да е от района със собствен транспорт
16.04.2024 Перник +359-882421402

Кравеферма търси тракторист за хранене и почистване на животните
12.02.2024 Перник +359-882421402