Предлагам работа за животновъди и пастири в кравеферма

Върбанови ООД

21.08.2016 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 2583

Изисквания и задължения:
-хранене на животните
-почистване на помещенията на животните
-поддържане на хигиенните изисквания към доилните съоръжения и цялото оборудване
-отговорност към работата

Ние предлагаме:
-отлично заплащане
-осигурени и много добри условия на живот
-постоянна работа с целогодишна ангажираност
-няма значение от коя област са кандидатите

Позиция: Пастири, Животновъди

Тип заетост: Пълен работен ден ,

Търся пастир

Кравеферма търси да назначи пастир за стадо крави. Осигурена квартира. За повече информация на посочения телефонен номер.
15.04.2022 София област +359-897917134

Предлага работа в кравеферма

Търси пастири за паша на крави.Много добро заплащане и осигурена къща за живеене. С.Пет Могили,Раднево.
12.09.2020 Стара Загора +359-899097878

Семейство за гледане на овце

Търся семейство за гледане на стадо овце. Добри условия за живеене.
21.06.2021 Пловдив +359-899112551

Кравеферма

Търсия човек за работа в кравеферма много добро заплащане всичко необходимо стая за спане баня повче информация на тел
16.12.2021 София област +359-898644727

2 Пастира по 800 лв

Стадото е от 50 крави. Пашата е около селото. Има условия за живеене.
04.03.2021 Велико Търново +359-886312255