Оператор на силозен склад - Австрия

Австрийско посолство-търговски отдел София

Австрийската фирма Mechtler GmbH Landesproduktenhandel търси за производствената си база
в Ladendorf оператор на силозен склад.

Основната дейност на фирмата е отглеждане, съхранение и преработка на зърнени култури и картофи.

Основни задължения на длъжността:
 Експлоатация и поддръжка на машини за обработка на зърно, както и ремонт и
отстраняване на повреди.
 Професионално съхранение на селскостопански продукти
 Приемане и товарене на зърно, вкл. изготвяне на проби и анализ на качеството
 Разпределение при складирането, колекции и др. Особено при съхранение на зърно
през годината трябва да се полагат грижи за поддържане на качеството чрез
непрекъснат контрол.
 Физически натоварващата работа както и боравенето със зърнен прах не трябва да
представляват проблем за кандидатите.

Изисквания за заемане на длъжността:
 Добри познания по немски език – устно и писмено
 Технически познания!!
 Надеждност и подреден начин на работа
 Физическа издръжливост
 Умение за управление на персонала
 Готовност за сезонна работа извънредно
 Шофьорска книжка клас В
 Основни познания за зърнените култури
 Степен на образование в областта на селското стопанство или механик на
селскостопанска техника, в идеалния случай във висше учебно заведение
 Пълно работно време (40 часа/седмица)
С предимство ще бъдат разглеждане кандидати с:
 Шофьорска книжка клас F
 Лиценз за управление на мотокар (трябва да бъде завършен преди започване на
работа)

Ние предлагаме:
Минималната заплата за длъжността оператор на силозен склад е 1 800 EUR бруто на месец при пълно работно време. С подходяща квалификация е възможно заплащане от 2 000 EUR бруто/месец при самостоятелен, подреден и надежден стил на работа след успешно обучение (ок. 1 година). В зависимост от квалификацията е възможно и допълнително заплащане!

Започване на работа: веднага
Моля, при интерес да изпратите автобиография и кратко мотивационно писмо на английски
или немски език на:
Австрийско посолство-търговски отдел / София
Т 02 452 29 64
Е [email protected]
Лице за контакт: Снежана Атанасова
Информация за фирмата:
Mechtler GmbH
Hauptstraße 107
A-2126 Ladendorf

Обявата важи за: София град

Позиция: Други