НАЦИОНАЛЕН ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Лугера ЕООД

Агенция за персонал Лугера търси професионалист за работа в известна международна компания, която е производител на лекарства и хранителни добавки за продуктивни животни.
Позицията изисква ветеринарно или зоотехническо висше образование и задължително свободно владеене на английски език. Ето повече информация за позицията и изискванията към кандидатите:

Кандидатите трябва да владеят свободно английски език. Позицията е директно подчинена на Териториалния Директор за Югоизточна Европа и ще е единственият пряк служител на фирмата в България. Ще следи пазара и продажбите, които се осъществяват чрез дистрибутори. Първоначално позицията ще покрива цялата страна, а при добро развитие – и съседни държави. Ролята може да е базирана във всеки от големите градове в страната.

Изисквания

Образование и опит:
- Отличен английски, писмен и говорим (прекият ръководител е чужденец, повечето от работата и докладите са на английски)
- Висше образование – ветеринарно или зоотехническо
- Търговски опит в сферата на отглеждането на продуктивни животни – говедовъдство, свиневъдство, птицевъдство
- Професионален опит от поне 3 години в сферата
- Международен опит в сферата е предимство
- Румънски език е предимство
- Активен шофьор със свидетелство категория Б

Характер и други изисквания:
- Борбен и търговски дух
- Комуникативен, приветлив, сладкодумен, но премерен
- Дисциплина и организация на работата подходяща за международна компания
- Възможност за служебни пътувания в и извън страната

Повече за позицията

Основни отговорности – технически:
- Управлява цялата гама продукти за грижа за животните;
- Прави редовен и структуриран стратегически анализ на пазара;
- Следи за тенденции в конкуренцията и техническото развитие на пазара;
- Подпомага технически дистрибуторите;
- Организира продуктови и технически обучения за дистрибуторите.

Основни отговорности – търговски:
- Анализира пазара и търговските възможности;
- Разширява пазарния дял и оборота на фирмата;
- Активно търси и предприема търговски инициативи – промоция на основните продукти, лансиране на нови продукти и други;
- Участва в международни изложения и технически панаири;
- Подготвя и представя презентации за търговското изпълнение;
- Поддържа и опреснява базата данни с клиенти и разпраща целева комуникация;
- Участва и анализира проучванията за нуждите на потребителите и клиентите.

Можем да Ви разкажем повече за позицията и компанията-клиент на лична среща или по телефона. При интерес, моля свържете се с Димо Попов на тел. 0888 559685 или изпратете имейл и биографията си на имейл [email protected].

Благодаря, оставам на разположение и очаквам Вашата кандидатура.
С уважение,
Димо Попов

Лугера ЕООД е регистриран посредник за намиране на работа с лиценз №2060 от 17.06.2016. „ЛУГЕРА“ ЕООД ще запази Вашата автобиография, включваща личните Ви данни, в досие за 24-месечен период с цел разглеждането им за други позиции, за които бихте били подходящи. Можете да оттеглите съгласието си за съхранение и ползване на данните по всяко време, без това да влияе на кандидатурата Ви за настоящата позиция. Съгласието можете да оттеглите по имейл, на адреса на Лугера: гр. София, ул. Сердика 22, ет. 1, или по телефон на +359 888 559685.

Позиция: Търговци препарати за РЗ, семена, торове и др., Търговци препарати за РЗ, семена, торове и др., Търговци препарати за РЗ, семена, торове и др., Ветеринарни лекари