Механик на селскостопански машини - Австрия

Австрийско посолство-търговски отдел

Австрийската фирма Mechtler GmbH Landesproduktenhandel търси за производствената си база
в Ladendorf механик на селскостопанска техника.
Основната дейност на фирмата е отглеждане, съхранение и преработка на зърнени култури и
картофи.
Основни задължения на длъжността:
 Самостоятелно водене на дневник за поддръжка/ремонт на цялото оборудване,
машини и превозни средства
 Независимо изпълнение на цялата работа в срок
 Самостоятелно извършване на предварителни проверки и назначаване на срещи в
сервиза за поставяне на контролни стикери
 Частично независима демонстрация в сервиза при проверки на контролните стикери
 Други ремонтни дейности по техническото оборудване
Изисквания за заемане на длъжността:
 Добри познания по немски език
 Достатъчни познания и опит за самостоятелно ремонтиране и поддръжка на машините
 Шофьорска книжка клас F и B
 Самостоятелен, надежден служител
 Интерес към модерни машини
 Устойчивост на стрес и готовност за сезонна извънредна работа
 Самостоятелно мислене както и удоволствие от изброените дейности
 Пълно работно време (40 часа/седмица)
Ние предлагаме:
Минималната заплата за длъжността механик на селскостопанска техника е 1 800 EUR бруто на
месец при пълно работно време. В зависимост от квалификацията е възможно и
допълнително заплащане!
Започване на работа: веднага
Моля, при интерес да изпратите автобиография и кратко мотивационно писмо на английски
или немски език на:
Австрийско посолство-търговски отдел / София
Т 02 452 29 64
Е [email protected]
Лице за контакт: Снежана Атанасова

Информация за фирмата:
Mechtler GmbH
Hauptstraße 107
A-2126 Ladendorf

Обявата важи за: София град

Позиция: Общи работници - чужбина

Тип заетост:

Търся жена за гледане на възръстна жена в Северна Италия

Здравейте, Търся жена, непушачка , за гледане на възръстна жена (Българка) в Северна Италия. Не е задължително да говори Италиянск...
13.04.2023 София град +359-888839782