МЕХАНИЗАТОР В КРАВЕФЕРМА с кат. ТКТ/ТКВ

Адеко България

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент – модерна кравеферма, кандидат за позиция

Механизатор в кравеферма

Основни задължения:
• Механизирано приготвяне на храна и раздаване на животните;
• Механизирано почистване на животните;
• Целогодишна работа в стопанството, без да се извършва работа на полето

Основни изисквания:
• Документи за управление на трактор, прикачен инвентар и товарач - Ткт, Ткв;
• Готовност за работа по график - 2 работни дни, следвани от 2 почивни (работно време: 5:00ч. до 17ч)
• Готовност за пътуване от и до работното място;

Предложението:
• Трудов договор и осигуровки според законодателството;
• Работа в модерна кравеферма с отлични условия на труд;
• Предварително обучение и въвеждане в работния процес;
• Осигурен службен транспорт от Пловдив

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Обявата важи за: Пловдив

Позиция: Трактористи, Комбайнери, Механизатори и механици на ССТ

Търсим трактористи

Търсим да назначим трактористи на целогодишен трудов договор. Разполагаме с модерни селскостопански машини. Работата включва извър...
04.01.2024 Пловдив +359-889340148