ДОМАКИН НА СКЛАД

Флора-ДВ ЕООД

Домакин Склад
Описание и изисквания:
Фирма ФЛОРА ДВ извършва производство и търговия със земеделска продукция – зърнени, етерично – маслени и фуражни култури.

Търсим да назначим ДОМАКИН СКЛАД за нашата земеделска база в село Мировяне, общ. Софийска.

Основни отговорности:

· Организира приемането, съхраняването и предаването на стоки и материали

· Контролира качеството, количеството и окомплектоването на постъпващите в склада стоки и материали и съответствието им с придружителните документи

· Участва при извършването на инвентаризации в склада

· Организира и отговаря за товаро-разтоварната дейност

Изисквания към длъжността:

· Отлична комуникация и работа в екип
· Организираност и наблюдателност
· Отговорност и лоялност

Ние предлагаме:

· Подходящо и редовно заплащане
· Професионална и позитивна работна среда

Дони Велинов контакт: 0888 547368

Обявата важи за: Перник, София област, София град

Позиция: Агрономи, Градинари, Търговци - зърно, Общи работници - България, Механизатори и механици на ССТ, Счетоводители, Други