Бригадир в селско стопанство

Десислава

В момента предлагаме възможност да се присъедините към екипа на наш партньор – земеделска компания, на позицията:

Основните отговорности за позицията:
Ръководене на селскостопанска база;
Отговаря за поверената му земеделска техника и инвентар;
Обработката на земеделските земи на територията на поверената база;
Разпределя задачите на служителите и работниците;
Планира, координира и контролира дейността в стопанството.
Отговаря за правилната и навременна обработка на земеделската земя за засаждане с трайни насаждения.
Изисквания към кандидатите:
Средно образование;
Опит на същата или подобна позиция е предимство;
Опит в ръководенето на бригада е предимство;
Организираност, отговорно и навременно изпълнение на задачите;
Умение за работа в екип, мотивация, коректност и лоялност.
Нашето предложение:
Възможност да приложите знанията и уменията си в млада земеделска компания с утвърдени стандарти.
Възможност да придобиете опит с най-добрите земеделски практики;
Добри условия на работа;
Отлично заплащане;
Дългосрочна ангажираност.

Обявата важи за: Бургас

Позиция: Други

Пръскане със земеделски дрон

Дрон Ериъл Спринг ЕООД предлага услуга пръскане със земеделски дрон в цялата страна. - Земеделски земи - Гори - Лозя - Овощн...
02.12.2023 Бургас +359-877979999
Пръскане със земеделски дрон - Агро Работа

Продавам сух гръмотрън

Продавам сух гръмотрън измит ,балиран цена по договаряне работим няколко вида билки - учанка , вратика, мише уши , хвойна ,липа...
16.03.2024 Бургас +359-893293188