БАЛКАН БИОСЕРТ ООД- орган за контрол и сертификация на биологична продукция търси да назначи ИНСПЕКТОР

Балкан Биосерт ООД

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
Основни задължения:
- Организира и провежда инспекции на производители, преработватели и търговци на биологична селскостопанска продукция
- Взема проби, изготвя доклади, обработва документацията, координира всички последващи дейности свързани с инспекциите.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА
- Дългосрочно сътрудничество и професионално развитие
- Мотивиращо възнаграждение
- Динамична и интересна работа

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА
- Завършено висше агрономическо образование.
- Kомпютърни умения- работа с офис пакет, интернет, електронна поща
- Валидно свидетелство за правоуправление на автомобил
-Възможност и желание за пътуване и продължителни командировки
- Предишен опит в земеделието или в биологични ферми е предимство

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:
- Организираност, отговорност и инициативност
- Комуникативност, умение за работа в екип

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА в срок до 10.02.2015 г. на E-mail: [email protected]
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД. Предоставените данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Позиция: Агрономи

Търсим Агроном / Оценител на щети за цяла България

Österreichische Hagelversicherung VVaG търси Агроном / Оценител на щети за цяла България Описание на дейността: • Оценка на щ...
05.01.2024 София област +359-898772535