БАЛКАН БИОСЕРТ ООД - орган за контрол и сертификация на биологична продукция търси да назначи ИНСПЕКТОР

БАЛКАН БИОСЕРТ ООД

19.01.2015 НОМЕР НА ОБЯВАТА: 1157

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
Основни задължения:
- Организира и провежда инспекции на производители, преработватели и търговци на биологична селскостопанска продукция
- Взема проби, изготвя доклади, обработва документацията, координира всички последващи дейности свързани с инспекциите.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА
- Дългосрочно сътрудничество и професионално развитие
- Мотивиращо възнаграждение
- Динамична и интересна работа

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА
- Завършено висше агрономическо образование. Предимство за специалност „полевъдство“ и „лозаро- градинарство“
- Добри компютърни умения- работа с офис пакет, интернет, електронна поща
- Валидно свидетелство за правоуправление на автомобил
-Възможност и желание за пътуване и продължителни командировки
- Владеенето на писмен и говорим английски език е предимство
- Предишен опит в земеделието или в биологични ферми е предимство
ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:
- Организираност, отговорност и инициативност
- Комуникативност, умение за работа в екип

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА на адрес: [email protected] в срок до 10.02.2015 г.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД. Предоставените данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Обявата важи за: Пловдив

Позиция: Агрономи

Тип заетост: Пълен работен ден ,

Търся си работа Агроном - стажант

Здравейте. Уча "Растителна защита" в АУ Пловдив и си търся работа по специалността. Готова съм да работя като помощник, стажант, с...
07.04.2021 Пловдив +359-896415480

Търся агроном 1500-3000 лв

Оранжериен комплекс село Куртово Конаре има нужда от агроном ,0884604036.
02.04.2022 Пловдив +359-888460621

Агроном / Зооинженер / Управител

Търсим да назначим Агроном / Зооинженер / Управител на целогодишен трудов договор. Фирмата ни се занимава със селскостопанска дейн...
07.01.2022 Пловдив +359-899848003

Управител / Зооинженер /Агроном

Търсим да назначим Управител / Зооинженер / Агроном на целогодишен трудов договор. Фирмата ни се занимава със селскостопанска дей...
12.04.2022 Пловдив +359-899848003

Агроном търси рабоата

Имам опит в зеленч.произв. ,озеленяване,овощарство,европейски проекти . Търговия
14.05.2021 Пловдив +359-879962477