x
Национална мрежа за
селско стопанство
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Трактор МТЗ 952 Беларус - често срещани проблеми

Здравейте искам да попитам за Беларус 952.2 зощо постоянно чупи полулоска ако счупи лявата полулоска сетне чупи дясната и тъка не можем да разберем така са си по рождение

28.11.2016 в 15:57

Колеги имам два Болгара с двойно ако им увелича дебита на ГНП-та ще има ли ефект т.е. търся малко по голяма мощност но не искам да слагам турбо.

29.11.2016 в 14:18

ефект има и разпръсквачи с много дупки 5 или 6 Доказано от мен с ЮМЗто

30.11.2016 в 21:06

Ако сложа такива разпръсквачи трябва ли да увелича горивото на помпата.

30.11.2016 в 21:47

увеличени кубици на помпата помпаджията знае колко и разпръсквачите съм сменил , за горивото е по добре да е увеличено На юмзто кубиците ми са направени като на мтзто така казва маистора

30.11.2016 в 21:54

колеги да попитам за един проблем за трактор 952.2 както си култивирах изведниш му падна мощноста и огасна помпах на подкачващатасе помпа запали карам 5 метра и пак така.Отвих филтара и нямаше навта имаше два пръста.Можели да ми дадете съвет от какво може да е.

19.03.2017 в 19:14

Най вероятно дърпа въздух.Погледни маркуча който идва от резервоара до грубия филтър

20.03.2017 в 07:13

Направо свали резервоарите,и си ги изчисти.На нас един "приятел",беше сложил жито в резервоара.Трактора гаснеше без причина,голямо разглобяване,голямо чудо докато се види какъв е проблема.

20.03.2017 в 12:56

Смятате ли, че системите за напояване са в готовност за сезона?

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

АМИТИЦА АМИТИЦА

Амитица ООД предлага професионални и високоефективни решения, продукти и технологии в областта...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

• Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

МК ГУМИ ООД МК ГУМИ ООД

МК ГУМИ ООД е компания, занимаваща се с внос и търговия на едро и дребно с гуми. Фирмата...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалният представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

• АГРОЛА ООД АГРОЛА ООД

”АГРОЛА” ООД , ЕИК 114685177 е със седалище и адрес на управление: гр. Плевен,...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

forum