B

Какво е състоянието на Българското земеделие и животновъдство в момента? Къде е необходима промяна !?

metsanat: Именно за това говоря и аз.В млечните продукти я има я няма 10% истинско мляко и това е ма...

1241 16
K

Програма „млад фермер”

12: Радо, брат, от толкова много писане си направил манджа с грозде. Яко си объркал каша от из...

2562 12
E

Регистриране на пчелин

Пчелар: Заради тия 20 мизерни лева които искат да вземат за издръжка на бюрократичната машина 100%...

29176 9
D

Борба с осите по пчелина

vaimaraner: Единствено спасение е...Затваряш майката във една преносна кутийка,след това отваряш по си...

8878 7
G

Ханеманова решетка при кошер ДБ - плюсове и минуси

ivo73: за да има ефект трябва да се работи с две майки, в противен случай минусите са много повеч...

8938 4
C

Подвижно пчеларство ! Безумие до кога.

alex93: Практикувам подвижно пчеларство от 3 години в Свищовски регион. Имам 3 платформи по 24 кош...

1387 4
P

Био пчеларство в преход БЕЗ ПАРИ

Кърджали: Аз съм четвърта година но сертификат така и ме видях......все ми лазват че ако ми трябва щ...

1935 2
H

De minimis за сектор Пчеларство и нови условия за кандидатстване

ici: ima li nqkoi na koito sa mu hodili na proverka

20437 2
A

Анализ на пчелен мед

alex93: Благодаря! А да питам като цена запознат ли е някой?

1140 2

Третиране

Никола: Троскотът трудно се бори. Иска се упорита работа. С копане само ще се размножава трябва...

279 2
M

Смъртност на пчелни семейства...

Mimiiivo: Явно при всички- всичко е наред...

299 2
D

Национална пчеларска програма 2017-2019

dlgeorgiev: Какви са изискванията за стартиране на програма с отглеждане на пчели? Място (бр дка) брой...

1511 2
D

Как да преместя кошер 50м. напред?

DOCHKA80: Най-добре вечер! БЛАГОДАРЯ

1799 2
D

Увеличаване на пчелин - въпроси по програмата за подпомагане

flowmotion: Трябва да следиш тематичната подпрограма за малки стопанства.там субсидията е 15000 евро.Щ...

2867 1