I

Цена на земеделска земя в Балчик

www: Цената е добра ,купувай смело.В Балчишко дават едни от най големите ренти в България.

684 3

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

358 0
D

Въпроси, въпроси, въпроси......

Радислав Томов: С 10 декара, както си написал по надолу за това издържан, което споменаваш, а именно без...

401 3
T

Работещи Бизнеси за Продажба в България

tzankov: Сайта ни е: investmentsbg.com/bg/

300 2
T

Продажба на Работещи Бизнеси в България

Здравейте на Всички членове на сайта Фермер БГ Тук сме да Ви предложим работещи бизнеси...

136 0
L

Финансиране на добитъка и селското стопанство

Свържете се с банка Имам капитал, който се използва за даване на специални пари в кратко...

241 0
I

Изграждане дестилерия за лавандула

Anton90Ivanov: Ейч ти ЕООД гр. Варна се занимава с производство и монтаж на мобилни и стационарни дестиле...

25583 3
V

Предлагаме транспорт

Здравейте! Ние сме транспортна фирма и разполагаме със собствени и наети лекотоварни и те...

56 0
T

Предприятие за производство на олио 299 000 EUR - Продажба от Синдик

Завод за Олио – Продажба от Синдик -299 000 EUR 5% Комисионна от Купувача! Продава Цанков...

1007 0
T

Фабрика за олио Продажба Синдик - 295 000 EUR

Предприятие за производство на олио с пълен технолoгичен процес Продажба от синдик - Консу...

252 0
T

Предприятие за производство на олио 300 000 EUR - Продажба от Синдик

Емо Лазаров: Здравейте Интересувам се от това предприятие. Може ли да ми кажете каква производителност...

788 2
T

Предприятие за производство на олио 297 500EUR - Продажба от Синдик

Предприятие за производство на олио с пълен технолoгичен процес Продажба от синдик - Консу...

73 0
T

Търсим за клиент: земя или Парцел Промишлен 300 -500 декара

Със следните параметри: - индустиална зона в размер на 30-50 ha. В зоната може да има раз...

36 0
T

Фабрика за олио Продажба Синдик - 360 000 EUR

Предприятие за производство на олио с пълен технолoгичен процес Продажба от синдик - Консу...

44 0
T

Предприятие за производство на олио 360 000 EUR - Продажба от Синдик

Предприятие за производство на олио с пълен технолoгичен процес Продажба от синдик - Консу...

49 0